Spektakl Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij – 26.02.2023 Katowice

26 lutego 2023, Niedziela

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Plac Sławika i Antalla 1, Katowice

Start: godz. 16:00

Podziel się:

Młody, przeciętnej urody mężczyzna Adam, trochę zakompleksiony, trudniący się stereotypowo nudnym zawodem księgowego, pragnie kobiet i kolekcjonuje je jak znaczki. Swoje trofea zdobywa w niekonwencjonalny sposób – porywa je. Nigdy nie wie, na kogo może trafić, ale stara się dogadzać swoim ofiarom. Zawsze przygotowuje pyszną kolację, wino, deser, a zastawę dopasowuje do stroju kobiety. Porwane kobiety są związane, zakneblowane i muszą towarzyszyć swojemu oprawcy.
Po kolacji i rozmowie, porywacz wypuszcza swoją ofiarę i na ogół wszystkie uciekają, aż do czasu, kiedy jedna z porwanych dam zakochuje się w Adamie i chce się z nim związać. Wtedy bohater okazuje się „mocny tylko w gębie”, bo rzeczywistość go przerasta.
Ponadto kobiet, które oczarował swoim sposobem bycia i rozkochał poprzez sam fakt zaoferowania im przygody życia, jest więcej. Bohater osaczony przedstawicielkami płci pięknej szuka ratunku, ale zamiast tego przybywa mąż jednej z wielbicielek i zaczynają się dziać zaskakujące rzeczy…
Zapraszamy na premierę nowej komedii twórców popularnych spektakli Triathlon Story i Dobry Wieczór Kawalerski.
Dwie godziny spektaklu: 16:00 i 19:00.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →