Sounds of Poznań vol.3 – white edition!

10 listopada 2019, Niedziela

Młyńska 12

Młyńska 12, Poznań

Start: godz. 21:00

Podziel się:

 

Stare polskie przysłowie głosi, że „słońce listopada silne mrozy zapowiada”.
Listopadowy termin trzeciej i tym samym ostatniej tegorocznej edycji SOUNDS OF POZNAŃ jest bliżej zimy niż lata dlatego my również, zapowiadamy mocne podsumowanie dwóch poprzednich odsłon i kulminację podczas trzeciej – 10-ego listopada!! (niedziela) – dzień poprzedzający święto niepodległości, które ustawowo jest dniem wolnym od pracy.
Pogoda bywa zmienna i niestabilna dlatego specjalnie na tą okoliczność zbudujemy KONSTRUKCJĘ DACHOWĄ, która szczelnie zamknie przestrzeń nad dziedzińcem aby żadne warunki atmosferyczne nie pokrzyżowały planów.
Za oprawę muzyczną odpowiedzialna będzie dobrze Wam znana poznańska ekipa na czele z BARTESem i jego This is My House, LOUI’m z Taste The Music, MATTHEW CLARCK’iem i Selected, DUSTem, który będzie odpowiedzialny za warm-up. Wydarzenie uświetni doskonały saksofonista MJ SAX a hostem oraz charyzmatycznym głosem trzeciej edycji będzie JACOB A.
Nie zabraknie przestrzeni na część artystyczną ale niech pozostanie to niespodzianką.
Zimowy charakter imprezy to nie tylko wystrój wnętrza ale również outfit naszych gości.
Prosimy aby dominującym kolorem tego wieczoru był kolor biały.

SOUNDS OF POZNAŃ vol.3 WHITE EDITION!!!

partnerzy:
Chivas
Karlik
Redbull
Głodny.pl

Produkcja:
Młyńska 12
Another Agency

Dresscode: white

Ilość biletów ograniczona.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także