SORRY BOYS | DZIEŃ DOBRY, MOJE KOCHANIE | SZCZECIN

2 marca 2024, Sobota

Kosmos

Wojska Polskiego 8, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie, który udanie łączy popowe kompozycje z alternatywnymi wpływami. Od początku działalności trzon grupy stanowią: Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Zespół wydał sześć płyt i zagrał kilka tras koncertowych, wystąpił również na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych, m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Olsztyn Green Festival, Jarocin Festival oraz na Męskim Graniu.

W ciągu mijających 12 miesięcy Sorry Boys zaprezentowali dwa albumy – jesienią 2022 r. ukazał się „Renesans”, nominowany do nagrody Fryderyk 2023 w kategorii ‘Album Roku Indie Pop’, z którego pochodzą przebojowe single: „Mapy gwiazd”, „Na spalonym moście” i „Fudżi”, a 21 lipca miała swoją premierę płyta „Moje serce w Warszawie”, upamiętniająca 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Krążek promuje utwór tytułowy oraz najnowszy singiel „Dzień dobry” z gościnnym udziałem Roberta Gawlińskiego.

Program najbliższych koncertów będzie oparty na utworach z dwóch ostatnich albumów: „Renesans” i „Moje serce w Warszawie”, ale „Absolutnie, absolutnie” nie zabraknie także największych przebojów Sorry Boys!

Sorry Boys online:
FB: www.facebook.com/sorryboysmusic/
IG: www.instagram.com/sorryboysmusic/
YT: bit.ly/2obcASa
Spotify: spoti.fi/2YIuptd

Single Sorry Boys:
„Mapy gwiazd”, bit.ly/3CG3QqD
„Na spalonym moście”, bitly.pl/2vu1y
„Moje serce w Warszawie”, tiny.pl/crlgx
„Dzień dobry”, tiny.pl/cf6mq
„Absolutnie, Absolutnie” youtu.be/L_JjrcAGW4o
„Jesteś Pragnieniem” youtu.be/IH-AjpkwtE4

SORRY BOYS | DZIEŃ DOBRY, MOJE KOCHANIE | SZCZECIN | 2 marca 2024, Sobota, Kosmos

Biletomat.pl
85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →