Ślub Doskonały

22 stycznia 2019, Wtorek

Teatr Muzyczny Capitol

Piłsudskiego, Wrocław

Start: godz. 20:15

Podziel się:

Ślub doskonały

Robin Hawdon
Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu… Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.
Każdemu z nas zapewne typowa ślubna przesada wydaje się ze wszech miar żenująca, nic dziwnego zatem, że gdy w taką scenerię wprowadzić absurdalny wątek narzeczonego, przyłapanego na zdradzie w noc przedślubną – mieszanka taka musi prowadzić do wybuchów nieposkromionego śmiechu, a momentami (uwaga!) także wzruszeń. Sztuka łączy dwa elementy ukochane przez naszych widzów, czyli romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz, jest doskonałą oprawą dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

Informacje o spektaklu
Spektakl dla widzów od 16. roku życia.
CZAS TRWANIA (z przerwą): ok. 2 godz. 10 min

OSOBY:
Bill – Marcin Korcz (gościnnie)
Rita – Aleksandra Adamska (gościnnie)
Judy – Julia Kamińska (gościnnie)
Tom – Patryk Pietrzak (gościnnie)
Daphne – Aldona Jankowska
Julie – Aleksandra Radwan (gościnnie)
Kierownik Hotelu – Maciej Kujawski/ Andrzej Grabarczyk
Autor: Robin Hawdon
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Marcin Sławiński
Asystent reżysera: Andrzej Nejman
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Produkcja: Małgorzata Nejman
Premiera nowej obsady: 4 stycznia 2019r.
Premiera: 11 grudnia 2012r.
Premiera galowa: 14 grudnia 2012r.

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także