SKYTECH | 04.02 | HULAKULA

SKYTECH | 04.02 | HULAKULA

4 lutego 2023, Sobota

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Jagiellońska 82b, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

💨💥SKYTECH 4 LUTEGO W HULAKULA💥💨

Jeden z najczęściej słuchanych polskich artystów w historii, DJ i producent Skytech uzyskał globalną renomę za sprawą swoich wysokoenergetycznych EDM-owych produkcji💥😎

Występował na imprezach na całym świecie i wprowadził swoje najnowocześniejsze największe sceny festiwalowe Tomorrowland, Sunrise Festival🔥🔥 i wielu innych.
Podczas swoich występów Skytech łączy uderzające dropy z podnoszącymi na duchu melodiami, natychmiastowo łącząc się z publicznością w magicznej atmosferze🎧

W ciągu ostatnich pięciu lat Skytech wydał przebojowe kolaboracje z najlepszymi DJ-ami, takimi jak R3HAB, Headhunterz, Bassjackers i Yves V🔥
Jego kultowe mainstage’owe utwory “Kundalini”, “Tiger”, “Fuego” przyczyniły się do pół miliarda streamów, które Skytech osiągnął na wszystkich platformach.

Jego wyjątkowy talent do tworzenia melodii przez lata zyskał uznanie na całym świecie dzięki emblematycznym wydawnictwom w Spinnin’ Records i CYB3RPVNK, które trafiły na wszystkie najważniejsze sceny festiwalowe.
Tylko w 2022 roku produkcje Skytecha grały takie gwiazdy jak Tiësto, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, David Guetta i Afrojack🤩, za sprawą czego uplasował się #51 w światowym rankingu producentów TOP101 Producers.

Skytech dostarczył oficjalne remiksy dla czołowych artystów, w tym takich jak Tiësto, KAROL G, R3HAB, ZAYN, W&W i MOTi.

W 2018 roku Skytech był drugim najczęściej słuchanym polskim aktorem na Spotify – zaraz po Fryderyku Chopinie.
Skytech zdobył popularność w całym kraju po sukcesie remixów „Invisible dress” sanah i „mam kogoś lepszego” bryskiej oraz utworu „La La Love”, który zdobył nominację do prestiżowych Fryderyków w 2019 roku.

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

SKYTECH | 04.02 | HULAKULA | 4 lutego 2023, Sobota, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →