Rodriguez Jr live @ Garden of God #36

16 czerwca 2023, Piątek

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Eden był krainą, którą Bóg stworzył na ziemi. Był to ogród, w którym Stwórca umieścił człowieka. Przez rajski ogród płynęła rzeka. Miała ona nawadniać roślinność, którą Bóg stworzył w raju. Rośliny były bujne, zielone i piękne. Na elektronicznej harfie przygrywać będzie Rodriquez Jr. Wielokrotnie nagradzany producent muzyczny, jeden z najbardziej docenianych live actowców na naszym globie. Spędził 20 lat w branży, a jego ogromne doświadczenie we wszystkich gatunkach muzycznych elektronicznej uczyniły go wizjonerem

melodic house i techno, którym jest dzisiaj. Olivier zasłynął pod okiem legendarnego Laurenta Garniera, wydając muzykę w szanowanej wytwórni F – Communications.Następnie

stopniowo doskonalił swój styl w kierunku kolorowego brzmienia piękna,które regularnie można znaleźć na Mobilee, Anjunadeep w remixach Stephana Bodzin’a, Eli & Fur, Booka Shade, Steve Bug’a czy Timo Maas’a.

𝓒𝓱𝓸𝓭ź𝓬𝓲𝓮 𝓼𝓴𝓸𝓼𝔃𝓽𝓸𝔀𝓪ć 𝓸𝔀𝓸𝓬 𝓻𝓪𝓳𝓾

𝐋𝐢𝐧𝐞 𝐮𝐩:

❀ Rodriquez Jr. live | Anjunadeep | France
△ soundcloud.com/rodriguezjrmusic

❀ Sassafras Tree | Piekło / ATR Kollektiv
△ soundcloud.com/sassafrastree

❀ Furrier | Intro Festival | Częstochowa
△ soundcloud.com/furrier81

TBA

V̷i̷s̷u̷a̷l̷s̷: Lumen Art

𝐃𝐞𝐤𝐨: Marika Srbinovska

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

 

Rodriguez Jr live @ Garden of God #36 | 16 czerwca 2023, Piątek, Transformator

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →