Roast Sosnowca

1 czerwca 2020, Poniedziałek

Polska

Polska, Polska, cały kraj

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Uzyskaj natychmiastowy dostęp (po wypełnieniu formularza) do wydarzenia Sosnowca!

„Tak naprawdę, wszyscy kochają Sosnowiec, tylko wstydzą się przyznać”,
czyli Roast Sosnowca z udziałem Prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego

Pierwszy ROAST MIASTA nadawany na żywo w trybie Pay Per View (PPV) – umożliwia oglądanie wydarzenia z każdego miejsca na świecie.

Podczas oficjalnego Roastu Miasta Sosnowiec honoru miasła jego najbardziej rozpoznawalna postać, sam Prezydent Arkadiusz Chęciński. Czy wyszedł obronną ręką i pokazał właściwe miejsce wszystkim roastującym? Tego dowiemy się oglądając Roast Sosnowca. Ważne jednak, że Sosnowiec, jako pierwsze miasto stanęło do walki o miano „Miasta z dystansem”. Swój dystans udowodnił już wcześniej wprowadzając Paszporty do Sosnowca.

Wydarzenie poprowadził Arkadiusz „Pan” Pawłowski, szerzej znany z prowadzenia wszystkich edycji gal Fame MMA. Na scenie nie zabrakło Bartosza Gajdy (znanego z Łowców.B), Jaśka Borkowskiego, zjawiskowego Chwytaka, Marcina Zbigniewa Wojciecha, Jakuba Poczętego, Kuby Rosy, Damiana Kubika, Pawła Reszeli i Piotra Wojteczki. W formie przekazu myśli wydarzenie uatrakcyjnił znany wszystkim Krzysztof Skiba oraz Jacek Noch. O oprawę muzyczną zadbał Zgas & Zgasik, pierwszy w świecie beatboxujący brzuchomówca. To jednak nie koniec niespodzianek!

Jak to się wszystko zaczęło?
2 czerwca na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer opublikował wpis „Szukam do materiału w Dzień Dobry TVN 30 latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli zagranicą naszego pięknego kraju. PS. Sosnowiec się nie liczy”. 4 czerwca na stronie Sosnowiec.naszemiasto.pl „Filip Chajzer kpi sobie z Sosnowca? Prezydent Chęciński i sosnowiczanie odpowiadają” przeczytaliśmy komentarz Dominika Charasima „Najlepsze dowcipy o Żydach wymyślali Żydzi. Ja bym chciał, aby w Sosnowcu ktoś urządził ROAST Sosnowca i żeby to latało po sieci. To najlepszy sposób na dobrą reklamę.” To właśnie ten komentarz zmotywował nas do organizacji Roastu Miasta Sosnowiec, a
Prezydent Arkadiusz Chęciński wraz z Wydziałem Kultury i Promocji Miasta Sosnowiec podjął wyzwanie, dynamicznie wprowadzając ten pomysł w życie. Szerszej publiczności pokażemy, że Sosnowiec się liczy i to bardzo!

Organizatorzy:
Urząd Miasta Sosnowiec
Miejski Klub im. Jana Kiepury
Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza
Agencja Artystyczna SyndykatRozrywki.pl
Roasty.pl – Bezczelnie śmieszni

Aby zrealizować dostęp wydarzenia, należy wypełnić formularz www.roasty.pl/ppv/biletomat/

Nie jest to rejestracja konta, a jedynie uzyskanie dostępu do video zapisu z całego wydarzenia.

Uwaga! 1 osoba – 1 bilet!
W zgłoszeniu podaj swój numer biletu.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Kup Bilety

Biletomat.pl
19 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także