Reno w Łodzi

12 października 2018, Piątek

Scenografia

Zachodnia 81/83, Łódź

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Bramy: 19:00 Koncert 20:00

Już 12 października na scenie Scenografii wystąpi RENO!!!

Reno rapuje od 1997 roku, szersze grono słuchaczy poznało go przy okazji nielegala „Następny Level” opublikowanego w 2004 roku. Album do tej pory jest wspominany z sentymentem przez słuchaczy jako jedna z najważniejszych płyt polskiego podziemia. Od tamtej pory Reno dał się poznać jako błyskotliwy obserwator osiedlowego życia, z dystansem i humorem opisujący polskie realia.

Gościnne występy u Ortega Cartel, Rasmentalism czy Okolicznego Elementu nie pozwoliły zapomnieć słuchaczom o bełchatowskim raperze.

W grudniu 2017r po wielu latach powrócił z solowym albumem wydanym własnym sumptem. Płyta „50/50” zebrała wiele pozytywnych recenzji zarówno wsród słuchaczy jak i dziennikarzy muzycznych.

Klip do singla promującego nową płytę Reno „50/50”: https://www.youtube.com/watch?v=V1rrXuUU_vs

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także