Rave Order: Lars Huismann

13 września 2019, Piątek

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Start: godz. 23:59

Podziel się:

Zapraszamy Was na kolejny sezon Rave Order’owych wydarzeń, podczas których promujemy muzykę oraz filozofię kultury rave, czyli pokój ✌miłość ❤️ jedność ? oraz szacunek ?
Zaczynamy spokojniej niż zwykle, przygotowując grunt naszej świadomości na głęboką i oczyszczającą podróż. ?

Main:

Lars Huismann LIVE (Voxnox Records / Soma Records) – Pochodzący z Berlina artysta wypracował na przestrzeni ostatnich lat bardzo hipnotyczny i interesujący styl. Charakteryzują go masywne i intensywne rytmy, połączone z umiejętnie zaprogramowanymi partiami syntezatorów, które swoistą grą pytań i odpowiedzi wciągają słuchacza w głęboki, medytatywny trans. ??‍♂️
https://soundcloud.com/lars-huismann

RTMTS (Revive) – Jego sety to niesamowicie spójna wizja tanecznej elektroniki, w której nie brakuje dzikiej energii oraz ekscytującego groove’u. Członek kolektywu Revive, odpowiedzialnego za sprowadzenie do polski światowej klasy artystów podziemnej sceny. ?
https://soundcloud.com/rtmts

KAJKO b2b Michal Gutkowski – dwójka dobrych znajomych, których łączy stylistyczna podróż z ciepłych krain disco i house do surowych, hipnotycznych przestrzeni techno. Wspólne korzenie sprawiają, że doskonale rozumieją się w prowadzeniu tanecznego transu, pełnego dynamicznych rytmów i intrygujących motywów. ??
https://soundcloud.com/kajkomusic
https://soundcloud.com/michalgutkowski

Dół:

Larix – doskonale znany polskiej publiczności artysta, którego produkcje i sety są esencją hipnotycznego stylu.?
https://soundcloud.com/larix

ldwq. – młody artysta w Poznania, cechujący się niesamowitą wrażliwością oraz dojrzałym wyczuciem. ?‍?
https://soundcloud.com/ldwq


Zobacz także