Ramona Rey śpiewa piosenki Kory! RECITAL

Ramona Rey śpiewa piosenki Kory! RECITAL

17 marca 2023, Piątek

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy na magiczny wieczór z Ramoną Rey, podczas którego artystka zaśpiewa dla nas utwory z repertuaru Kory!
Była wokalistka zespołu Maanam uchodzi za legendę polskiego rocka. Wylansowała takie przeboje jak “Boskie buenos”, “To tylko tango”, “Kocham cię, kochanie moje”, “Krakowski spleen” i wiele innych.
Pomimo swojego odejścia w 2018 r., wciąż stanowi źródło inspiracji dla kolejnych pokoleń muzyków i to właśnie z tego powodu Ramona Rey zdecydowała się sięgnąć po jej utwory.
Jak sama mówi:
“Kora miała największy wpływ na moją twórczość. Od zawsze fascynowały mnie jej teksty, bezkompromisowość i niezwykła charyzma”.
Ramona Rey to polska piosenkarka muzyki pop i klubowej, autorka tekstów i śpiewaczka operowa. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale Wokalno-aktorskim.
Razem z Igorem Czerniawskim tworzy duet muzyczny pod ta samą nazwą.
Ich twórczość to szeroko pojmowana muzyka elektroniczna.
W swoich kompozycjach wykorzystują brzmienia techno, elektro i trapu. Jednym z pierwszych koncertów był występ na Festiwalu w Jarocinie.
Z powodzeniem koncertują na świecie – występowali m.in. na Festiwalu Czereśniowy Las w Parku Gorkiego w Moskwie, gościli na scenach w Niemczech, Francji, Portugalii, Rosji i Kazachstanie. Jest laureatką wielu nagród i nominacji (Fryderyki, Superjedynki, Vena Festiwal, Yach Festiwal).
Bilety 55 | 75 pln
bilety.fm

Czas trwania: 90 minut

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →