Quebonafide

26 stycznia 2019, Sobota

Club Magic

Główna 1, Krzanowice

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Koncert z utworami z albumu Egzotyka oraz Soma 0,5 mg jak również najlepsze kolaboracje z innymi raperami.

Quebonafide:
Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Czesław Mozil, Dawid Podsiadło, Pawbeats, KRS-One, Taco Hemingway, Ten Typ Mes czy KęKę.

27 marca 2015 wydał swój pierwszy oficjalny album studyjny, zatytułowany Ezoteryka, który osiągnął sukces komercyjny, docierając do 1. miejsca Polskiej listy przebojów – OLiS i sprzedając się w 30 tys. egzemplarzy, za co zdobył status platynowej płyty.

9 czerwca 2017 premierę miał jego drugi album studyjny, zatytułowany Egzotyka. Płyta odniosła większy sukces niż poprzedni album debiutując na 1. miejscu listy OLiS i w przedsprzedaży sprzedała się w 30 tys. sztuk, ostatecznie rozchodząc w ponad 60 tys. egzemplarzy zdobywając podwójnie platynową płytę i stając się najlepiej sprzedającym albumem w Polsce w 2017. 3 kwietnia 2018 wydał album wspólnie z Taco Hemingwayem, pt. Soma 0,5 mg, działając jako Taconafide. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu polskiej listy przebojów – OLiS i uzyskała status podwójnie platynowy.

W 2018 album Egzotyka został nominowany do nagrody Bestsellerów Empiku w kategorii Muzyka polska.

Bilet VIP:
►podczas koncertu miejsce w loży dla VIP’ów na głównej sali
►wejście bez kolejki,
►poczęstunek
►plakat
►bilet w wersji kolekcjonerskiej

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także