PUSTKI – pożegnalna trasa koncertowa

20 stycznia 2019, Niedziela

Sala Wielka CK Zamek

Św. Marcin 80/82, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

PUSTKI – pożegnalna trasa koncertowa
20.01.2019, g. 19, Sala Wielka
bilety: 35 zł (miejsca siedzące i stojące) / 45 zł (w dniu koncertu)

„W chwili osiągnięcia pełnoletniości, czyli po 18 latach wytwarzania hałasu zespół Pustki decyduje się przycichnąć, a jego członkowie zajmą się teraz innymi projektami. Ale zanim to nastąpi będzie okazja żeby zobaczyć Pustki na scenie na kilku pożegnalnych koncertach. Basia Wrońska, Radek Łukasiewicz, Grzegorz Śluz”
Na początek roku 2019 planujemy pożegnalną trasę koncertową zespołu PUSTKI. Ostatnie 2 lata były dla zespołu bardzo udane: płyta ,,Wydawało się” będąca podsumowaniem 18-letniej twórczości zespołu dała pretekst do niezwykle emocjonalnych spotkań z fanami podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej oraz występów zagranicznych. PUSTKI grały koncerty w małych, kameralnych klubach, w malowniczych plenerach oraz na dużych scenach krajowych festiwali.

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także