PubQuiz Light! Nocny Targ Towarzyski

15 września 2019, Niedziela

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

v

Zapraszamy na PubQuiz Light na Nocnym Targu Towarzyskim!

PubQuiz Light można określić jako skróconą wersję standardowego PubQuizu. W każdej z poszczególnych rund czeka na Was 15 pytań z różnych kategorii. Po każdej rundzie wyłaniamy zwycięzców! Do gry można dołączyć w trakcie zabawy – po zakończeniu danej rundy. Dzięki temu przychodząc do lokalu nawet godzinę po rozpoczęciu rozgrywki, nadal macie możliwość zagrać i wygrać nagrody!

CZYM JEST PUBQUIZ LIGHT?
Quiz to forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Swoją formą przypomina popularne teleturnieje, takie jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, których głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania przez uczestników gry z tą różnicą, że udział w nim może wziąć każdy, bez wstępnych eliminacji.

PubQuiz Light jest doskonałym sposobem na sprawdzenie posiadanej wiedzy oraz oryginalną formą spędzania wolnego czasu ze znajomymi.

UCZESTNICY
Liczba uczestników biorących udział w grze jest dowolna. Mogą to być pojedyncze osoby lub drużyny, których skład również nie jest limitowany. Każda z drużyn wymyśla swoją nazwę oraz wybiera przedstawiciela, który w razie potrzeby jest łącznikiem pomiędzy prowadzącym a zespołem.


Zobacz także