PECTUS akustycznie

14 stycznia 2019, Poniedziałek

Opera Nova w Bydgoszczy

Marszałka Ferdynanda Focha 5, Bydgoszcz

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Bydgoszcz wita z radością ogromnym oczekiwaniem w gmachu Opera Nova, rewelacyjny zespół muzyczny PECTUS. Pectus to zespół, który dał się poznać polskiej publiczności poprzez udział w finale Sopot Festival 2008, kiedy to Słowik Publiczności powędrował właśnie w ręce muzyków. Grupa powstał i zaczęła komponować muzykę w Rzeszowie, w 2005 roku. Dwa lata później zespół wystąpił na opolskim festiwalu Debiutów. W styczniu 2007 Pectus wydał promocyjny mini-album, na którym znalazło się pięć autorskich utworów. Po sopockim sukcesie w 2008 roku muzycy rozpoczęli pracę nad debiutancką płytą. Do sprzedaży trafiła ona 27 lutego 2009 roku. Jej producentem jest Tomek Bonarowski. Skład grupy Pectus, tworzą bracia: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej.  Koncert akustyczny otwiera szerokiej publiczności wyjątkowe brzmienie największych przebojów w nowej aranżacji. Na koncertach, jest doskonała atmosfera i swoista łaczność zespołu z publicznością. Na koncertach, jest zawsze komplet widzów. Akustyka Opery Nova będzie dodatkowym atutem. Zapraszamy.

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także