Patrycja Markowska | 1.04.2023 | Kraków, Klub Studio

1 kwietnia 2023, Sobota

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Patrycja Markowska wyrusza w trasę!
Kraków, Klub Studio – ul. Budryka 4 01.04.2023 📍 📆
👉 Otwarcie bram: 18:30
👉 Start koncertu: 20:00
_______
Patrycja Markowska – hippiska, artystka, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej.
Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. Muzyka i życie zgodne
z hasłem Peace& Love towarzyszą jej od zawsze.
Uwielbia koncertować. Od lat skupia się na tym, by swojej widowni co raz prezentować nową muzykę. Wydała 9 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 50 singli, z których wiele na długi czas podbiło szczyty list przebojów.
Kochając twórczą pracę – bardzo chętnie gra z innymi artystami. Występowała z takimi twórcami, jak Tanita Tikaram, Leszek Możdżer, Artur Gadowski, Ray Wilson czy najważniejszy artysta w jej życiu – Grzegorz Markowski.
Występuje z zespołem w składzie: Maciej Mąka (gitara, śpiew), Krzysztof Siewruk (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja).
Patrycja ma na swoim koncie liczne nagrody muzyczne, w tym Eska Music Awards dla Artystki Roku (2008) i Złoty Dziób Radia Wawa za Przebój Roku „Świat się pomylił” (2007 rok), Platynowa płyta (2010) dla albumu „Patrycja Markowska”, “Złota płyta” (2013) dla najbardziej rockowego w jej dorobku krążka, tj. “Alter Ego”. Jest laureatką I miejsca podczas KFPP w Opolu w kategorii Konkurs Premier i wielu innych nagród, w tym nagrody dla „najlepszej wokalistki 2018” w plebiscycie „Płyty Rocku Antyradia 2018”.
Posłuchaj na: www.youtube.com/watch?v=j3bC1C2T1Oc
FB: www.facebook.com/patrycjamarkowska
IG: www.instagram.com/patrycja_markowska_official/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →