Ósmy dzień tygodnia #2 edycja urodzinowa: Gogan | Hedonist | Keytov | Sim.on

Ósmy dzień tygodnia #2 edycja urodzinowa: Gogan | Hedonist | Keytov | Sim.on

13 listopada 2022, Niedziela

HOUSE Szkolna

Szkolna 17, Poznań

Start: godz. 12:00

Podziel się:

Wyjątkowa, druga edycja naszych comiesięcznych, niedzielnych, dziennych imprez, która zwieńczy długi weekend z okazji 5. urodzin HOUSE Szkolna ❤
„Dwoje młodych ludzi o marzy o własnym lokum, w którym chcieliby zaznać odrobiny prywatności.” Tak brzmi streszczenie filmowej realizacji opowiadania Marka Hłaski o tym samym tytule. Zarówno bohaterom opowieści legendarnego polskiego pisarza, jak i Wam również chcielibyśmy zaproponować miejsce, w którym poczujecie się jak w domu. Nasze niedzielne wydarzenie dedykujemy zarówno tym po nocnych maratonach jak i tym, którzy piątkowe i sobotnie noce przeznaczają na odpoczynek, by w niedzielę obudzić się z siłą do działania. „Ósmy dzień tygodnia”,to wydarzenie dzienne, obietnica zabawy bez zaciągania niepotrzebnego długu czasu potrzebnego na odsypianie i odpoczynek. Przełamujemy stereotypy o imprezowaniu tylko w nocy. Tego dnia ściągamy limiter i cieszymy się stuprocentowymi możliwościami naszego nagłośnienia głęboko wierząc, że gdyby Marek Hłasko dalej był wśród nas, na pewno wypiły z nami szota przy house’owym barze.
Kilka słów o gospodarzach cyklu: Chłopaki reprezentujący poznański duet KVSN już od jakiegoś czasu czując lukę w pojmowanej przez nich muzycznej przestrzeni klubowego światka, sami szukali pomysłu na załatanie jej. Efektem poszukiwań okazać ma się pierwsza odsłona cyklu. I choć ciężko sklasyfikować muzykę jaką chcą przekazać publiczności i poddać ją podziałowi na gatunki, wolą wcale się tym nie przejmować i dać się ponieść emocjom i umiejętnościom za konsolą. Ma być groove, ma być tłusto, ma być inaczej, a co najważniejsze nie ma być osoby na parkiecie, która będzie mogła oprzeć się tańcu.
Line up:
Gogan
Hedonist
Keytov
SIM.ON
Muzyka: deep house / minimal / groove
tax:10 zl
(100% zysków z bramki przeznaczamy dla artystów

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →