Oramics: Violet (naive)

22 listopada 2019, Piątek

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Zapraszamy na kolejną imprezę Oramics w klubie Projekt LAB!
www.oramics.pl

Oramics jest ponadgranicznym kolektywem, który powstał wiosną 2017 roku. Naszym celem od samego początku jest promowanie i wspieranie na polskiej scenie muzyki elektronicznej przede wszystkim kobiet, osób niebinarnych, LGBTQ, ale także mniejszości i osób mniej uprzywilejowanych. Od niedawna funkcjonujemy także jako niezależna agencja bookingowa. Wydałyśmy składankę „Total Solidarity”, z której dochody zostały przekazane Kampanii Przeciw Homofobii i Miłość Nie Wyklucza w celu finansowania organizacji marszów równości w mniejszych polskich miastach.

Nasze inicjatywy są zawsze otwarte dla wszystkich, którzy chcą pracować razem z nami i współtworzyć społeczność skupioną wokół muzyki, kultury klubowej i sztuki dźwięku.
Prowadzimy serię podcastów, organizujemy cykle warsztatowe w całej Polsce, jesteśmy kuratorkami współtworząc festiwale, organizując koncerty i imprezy.


Wystąpią:

MAIN:
Violet (naive/mina) – DJka i producentka z Lizbony, prowadząca kultowy label naive, niedawno wydała swój debiutantki album w legendarnej wytwórni Dark Entries. Zaangażowana w walkę o prawa kobiet i mniejszości, jest członkinią queerowego kolektywu Mina. W swoich setach łączy połamane bity z techno i housem oraz nostalgicznymi elementami rave z lat ’90-tych. Występowała na najważniejszych festiwalach na świecie, m.in. Unsound i Atonal, jak również w klubach takich jak Panorama Bar czy Fabric.

Monster DJ (Oramics/ Projekt LAB)
MRTN. (P!L)

BAR
Anthila
Hitman (Dungeon Beats)
STC (DrumObsession/ Black Crane)


Zobacz także