Myslovitz 30 - lecie | WARSZAWA

Myslovitz 30 – lecie | WARSZAWA

29 marca 2023, Środa

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek wydarzenia

MYSLOVITZ z największymi przebojami oraz premierowym materiałem w Klubie Stodoła!
29 marca 2023 w Klubie Stodoła wystąpi Myslovitz! Jedna z najbardziej uznanych formacji polskiej sceny zaprezentuje swoje największe przeboje, a także premierowy materiał z nadchodzącej płyty, którą promują single “Miłość”, “19” oraz “Pakman”. Bilety dostępne w sprzedaży!
MYSLOVITZ to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.
W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis.
Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.
W lutym 2023 odbędzie się premiera nowej płyty zespołu, a zapowiadają ją trzy single:
„Miłość“ (premiera 04.03):
youtu.be/FHprnZ72uGA
„19“ (premiera 08.04):
youtu.be/HpPldJDDzzc
„Pakman“ (premiera 17.06):

Zapraszamy na prawie dwugodzinne show złożone z przebojów Myslovitz, znanych wszystkim od trzech dekad.
MYSLOVITZ
29 marca 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →