Koncert Familijny. Przewodnik po Orkiestrze – Jak to działa? Rodzinka skrzypiec

20 stycznia 2019, Niedziela

Filharmonia Bałtycka

ul. Ołowianka 1, Gdańsk

Start: godz. 12:00

Podziel się:

Historia sympatycznej rodzinki instrumentów smyczkowych, które mieszkają w przestronnych wnętrzach Filharmonii na Ołowiance. Codziennie ćwiczą i ciężko pracują. W końcu przychodzi taki dzień w tygodniu, kiedy trzeba przygotować odświętną garderobę, nastroić się i pokazać efekty wielogodzinnych prób. Ten uroczysty moment to koncert. Puste foyer zapełnia się elegancko ubraną publicznością. Sala Koncertowa wypełniona po brzegi. Wszyscy gotowi do występu, poza skrzypcami, które kompletnie się rozkleiły… I co teraz? Kto zagra na koncercie?
Rodzinny lekarz, specjalista od chorób instrumentów smyczkowych, Jacek Sikorski przybywa z pomocą. Opowie o budowaniu instrumentów i o zabiegach pielęgnacyjnych, które trzeba codziennie wykonywać, żeby utrzymać je w dobrej kondycji. Wytłumaczy również dlaczego Stradivarius jest droższy od Mercedesa i gdzie skrzypce mają duszę.
Występują:
Kontrabas Tata
Wiolonczela Mama
Altówka Siostra
Skrzypce Bliźniaki
Lekarz rodzinny – lutnik Jacek Sikorski
Prowadzący:
Anna Bona i Natalia Walewska
Grupa docelowa:
Rodzice z dziećmi od 3 do 9 roku życia

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także