Klimakterium …i już

22 stycznia 2019, Wtorek

Teatr Capitol

Marszałkowska 115, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

KLIMAKTERIUM … i już

Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań.
Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ”to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

KRYCHA Ewa Złotowska/ Małgorzata Gadecka/ Ewa Cichocka

ZOSIA Grażyna Zielińska/ Mirosława Krajewska/ Ludmiła Warzecha/ Barbara Wrzesińska

PAMELA Elżbieta Jodłowska/ Elżbieta Okupska/ Małgorzata Duda/ Lidia Stanisławska

MALINA Małgorzata Rożniatowska/ Elżbieta Jarosik/ Ewa Śnieżanka/ Jolanta Chełmicka

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także