Karaoke & Dance z Doriss

28 maja 2020, Czwartek

Miasto Aniołów

Chmielna 26, Gdańsk

Start: godz. 21:00

Podziel się:

START: 21:00
WSTĘP: FREE

Od 20.02.2020. rozpoczynamy kolejną edycję Karaoke & Dance z Doriss. Zakończy się ona Finałem semestralnym w dniu 18.06.2020., oczywiście z niespodziankami i nagrodami. :)

Czwartkowe imprezy w Mieście Aniołów to kontynuacja już kilkuletniej tradycji wspólnego śpiewania i dobrej zabawy. W naszym Klubie śpiewać każdy może, jeden lepiej, … .

Oczywiście Karaoke & Dance prowadzić będzie, jak zawsze przesympatyczna i niezastąpiona Doriss czasem wspierana przez innych prowadzących. Zapraszamy wszystkich, tych bardziej śmiałych i spragnionych świateł reflektorów i tych mniej odważnych, którym trzeba dodać otuchy, na co czwartkowe spotkania z karaoke i tańcem. Każdy podczas ich trwania może poczuć się i spróbować swoich sił jako gwiazda estrady.

Nasza prowadząca Doriss to profesjonalistka w każdym calu: śpiewa, gra i zabawia naszych Gości. W swojej ofercie posiada kilkanaście tysięcy utworów karaoke, które są nieustannie aktualizowane, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. U nas karaoke przeplatane jest możliwością potańczenia w przerwach pomiędzy popisami wokalnymi. Doriss serwuje najlepsze i najbardziej znane kawałki taneczne.

Co tydzień na zwycięzców czekają ciekawe i wartościowe nagrody, więc jest o co walczyć! Laureaci poszczególnych tygodni w danym miesiącu spotykają się w pierwszy lub drugi czwartek następnego miesiąca na finale gdzie zwycięzca otrzymuje super nagrodę. Finał semestralny to walka o laur zwycięstwa pomiędzy wygranymi ostatnich czterech miesięcy.

Chociaż i tak najważniejsza jest dobra zabawa w gronie znajomych i przyjaciół. Nie zastanawiajcie się zbyt długo, przychodźcie do Miasta, śpiewajcie i tańczcie!
W tej edycji Finał Semestralny odbędzie się 18.06.2020 roku. Nagrodą główną jest nagranie w profesjonalnym studio, swojej własnej płyty demo! Oczywiście będą też inne nagrody dla osoby, która wygra czerwcowy Finał karaoke w Mieście Aniołów.

Dodatkowe niespodzianki w każdy czwartek, które mamy nadzieję uatrakcyjnią wieczory z piosenką i tańcem.
W tym sezonie, oj będzie się działo.

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:
500 ml Tyskie z nalewaka – 7.00 PLN
40 ml wódki Smirnoff Black – 7.00 PLN
40 ml whisky Johnnie Walker Red Rye Finish – 9.00 PLN
Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP.

Start: 21.00 (każdy czwartek)
Wjazd i szatnia: Free!
Nie możesz tego przegapić!

Rezerwacja stolików: (58) 768 58 31
——————————————————-
Doriss to pochodząca z Warszawy aktorka musicalowa, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywane na scenach teatralnych oraz estradowych w całej Polsce. W branży klubowej działa intensywnie już od 2005 roku, i to zarówno w klubach i pubach warszawskich, jak i trójmiejskich. Natomiast od stycznia 2013 z olbrzymim powodzeniem współpracuje z Miastem Aniołów prowadząc swoje niezapomniane czwartkowe imprezy karaoke!


Zobacz także