Jesień + Lastryko / Dragon / Poznań

13 września 2019, Piątek

Klub Dragon

ul.Zamkowa 3, Poznań

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Nalot soniczny w wykonaniu gości z kosmosu. Po raz pierwszy w Dragonie zagrają reprezentanci sceny gitarowej słynący ze swojej bezkompromisowości. Art-punkowy hałas, krautrockowa wyobraźnia, ale również improwizacyjno-yassowe zakusy. Te dwa zespoły to koncertowy must-see.

Jesień
Rozedrgani, hałaśliwi, cierpliwi. Swoją wizję post-punka grają tak, jakby był to jazz, w atmosferze zmagań, improwizacji i ciągłego dialogu. Odniesień jest tu mnóstwo, ale jedno pozostaje niezmienne – kurz, popiół i błoto. W tym roku wydadzą drugi album, z którego pierwszy singiel do odsłuchu poniżej.

⚡ https://youtu.be/5nMTV4M3XLg
⚡ https://jesien.bandcamp.com

Lastryko
Esensja Trójmiasta, eklektyzm, nerw i lot. Ich narzędzia to kosmos, psychodelia oraz tętno. Kwartet, którego muzyków można znać z takich projektów jak 1926, Ampacity, Wilga czy band_a. „Tętno pulsu”, ich tegoroczny album to wybrane fragmenty z dwudniowej, improwizowanej sesji, która miała miejsce w kwietniu 2018. Jest motorycznie, sekwencyjnie, jednocześnie zachowując „podwodny/nautyczny” i lekko melancholijny klimat znany z debiutu wydanego przez Music is the Weapon.

⚡ https://youtu.be/RCyNiPnESH4
⚡ https://lastryko.bandcamp.com

🔥 Art: Mariusze Figle


Zobacz także