JazzMOMENTS: Salamon & Plewniak

JazzMOMENTS: Salamon & Plewniak

26 września 2023, Wtorek

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na niezwykłą serię koncertów JazzMOMENTS! 🎵 Razem z polskimi jazzmanami, będziemy delektować się muzyką w magicznych momentach jazzowej rozkoszy!
🗓️ Daty koncertów: Każdy ostatni wtorek miesiąca o godzinie 20:30
🏢 Miejsce: Klub muzyczny BARDZO Bardzo, ul. Nowogrodzka 11, Warszawa
Otwieramy sezon koncertem Michała Salamona i Staszka Plewniaka! Ich jazzowa chemia i oryginalny styl przeniosą Was w muzyczne uniesienia!
Do tego towarzystwa dołączą utalentowani artyści:
🥁 Tomasz Mądzielewski – perkusja,
🎻 Marcin Markuszewski – bas,
🎷 Jarek Kaczmarczyk – saksofon.
🤝🎹 Michał Salamon i Staszek Plewniak – prawdziwy muzyczny duet, który przetrwał i rozwijał się przez lata! Ich wspólna podróż rozpoczęła się w legendarnym zespole FOURS collective, a album “Treezz” zapoczątkował ich muzyczną przygodę na największych scenach i festiwalach jazzowych w kraju!
Po wielu wspólnych latach, podążając za własnymi artystycznymi ambicjami, muzycy na chwilę odłączyli się od siebie. Jednak los sprawił, że ich drogi się skrzyżowały ponownie, a singiel “The Fall” wydany w ubiegłym roku okazał się być ich muzycznym powrotem do wspólnego działania!
Już od lat, kompozytorsko-producencki tandem Salamon / Plewniak wyróżnia się oryginalnym stylem, który jest jak pełna emocji mozaika brzmień! Ich muzyka to unikalny eksperyment, łączący różnorodne muzyczne nurty w jedno niezapomniane doświadczenie!
🎵 Inspirują się popem, łączą go z jazzem, dodają nutkę drum’n bassu, a całość okraszają elektronicznymi brzmieniami. To dopiero początek długiej listy gatunków, które wpływają na ich twórczość!
Ta muzyczna fuzja, połączona z mocnymi osobowościami artystów, stworzyła niezwykły efekt, który zaskakuje i porusza serca słuchaczy!
🎟️ Cena biletu:
▶️ Przedsprzedaż: 50 PLN
▶️ W dniu koncertu: 60 PLN
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapiszcie sobie datę i przygotujcie się na muzyczną podróż pełną emocji i niepowtarzalnych brzmień!
🔔 Dzielcie się tą zapowiedzią ze wszystkimi melomanami! Niech wydarzenia z cyklu JazzMOMENTS staną się Waszym muzycznym rendez-vous!
#JAZZmoments #KoncertWarszawa #JazzLovers #MuzykaJazzowa #MichałSalamon #StaszekPlewniak #NiebanalneBrzmienia #MuzyczneUniesienia #JazzSession #MuzykaRozrywkowa

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →