Jaśmin i Olga Yaroshenko - tancerka Polskiego Baletu Narodowego - zagrają i zatańczą w Lemon Tree

Jaśmin i Olga Yaroshenko – tancerka Polskiego Baletu Narodowego – zagrają i zatańczą w Lemon Tree

1 października 2022, Sobota

Lemon Tree

Zachodnia 38, Łomianki

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Już 1. października zagramy dla Was w naszym ulubionym Lemon Tree. Będzie to wyjątkowy koncert, gdyż będziemy w nim gościć naszą koleżankę, Olgę Yaroshenko, tancerkę Polskiego Baletu Narodowego, która zatańczy do jednej z naszych piosenek. Nie zdradzimy na razie do której:) Gwarantujemy niesamowite przeżycia:)
My, czyli Jaśmin:
Agata Gałach – aktorka i wokalistka oraz Karoliny Sienkiewicz – skrzypaczka i kompozytorka. Nasz zespół rozkwitł na początku 2021 roku. Wtedy to połączyłyśmy nasze kobiece siły i po paru latach współpracy stworzyły zespół. Razem piszemy piosenki, łącząc swoje muzyczne światy, z których pochodzimy.
Jaśmin to niebanalne teksty piosenek i subtelna muzyka popowa połączona z elektroniką oraz klasycznym instrumentarium, takim jak skrzypce, altówka i skrzypce elektryczne. Jaśminowe piosenki mają ciekawą harmonię, a nowoczesne brzmienia elektroniczne przeplatają się tu z różnymi barwami głosu Agaty, która śpiewa o kobietach, ich sile i największych obawach, o globalnym ociepleniu i walce z samym sobą oraz odwadze w spełnianiu swoich marzeń i życia w zgodzie z naturą.
Zagramy w trio: Agata Gałach – wokal, Karolina Sienkiewicz – skrzypce, Łukasz Bizoń – gitary, a zatańczy nasz specjalny gość: Olga Yaroshenko:)
Zapraszamy:)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →