JARMARK ŚWIĄTECZNY ELEKTRYKÓW

JARMARK ŚWIĄTECZNY ELEKTRYKÓW

16 grudnia 2023, Sobota

Ulica Elektryków

Elektryków, Gdańsk

Start: godz. 12:00

Podziel się:

Od lat jesteśmy z Wami przez całe wakacje i najważniejsze wydarzenia w roku. W grudniu Ulica Elektryków po raz pierwszy zaprasza na całodniowy Jarmark Świąteczny, który na tydzień przed świętami wypełni nasze przestrzenie zimowymi aromatami i domowym ciepłem.
Na miejscu znajdziecie gotowe prezenty dla najbliższych, świeże i różnorodne produkty do użycia w przygotowaniu nie/tradycyjnych świątecznych potraw, oryginalną sztukę, modę i design, a także bary i stoiska, przy których rozgrzeją Was gorące napoje i dania z grilla.

To wszystko na świeżym powietrzu oraz w naszych ogrzewanych halach:

HALA W4: MARKET
Gorące dania do zjedzenia na miejscu oraz naturalne produkty do nie/tradycyjnych świątecznych potraw.

A la française
Avocado Vegan SPOT
Buns. Gdynia
FORZA
Gyozilla Ramen
Jakubowe Sery
Kaiser Patisserie
Plastry Gdynia
Przetwory i fermentacje z Żuław
Spring Rolls
Takoyaki & Thai Noodle by Plenum
Xo.thai
Yalla Rooftop

ULICA ELEKTRYKÓW: BAR & GRILL
Grzane wino, piwo i nalewki, gorąca czekolada, sezonowe napary. Polska klasyka w nowym wydaniu, potrawy z Ameryki Południowej (Felippe Duarte Machado), oryginalny Currywurst z frytami (Guido Wunderbar), ryby wędzone i z rusztu (Pan Sandacz).

PLENUM: SZTUKA & DESIGN
Oryginalne prezenty: sztuka, wzornictwo, moda i rękodzieło w ramach targów PANATO oraz stała oferta całodniowych śniadań, kawy i słodkości.

Wkrótce przedstawimy bliżej wystawców Jarmarku i pozostałe szczegóły. 16 grudnia zapraszamy całą społeczność Ulicy Elektryków na wspólne przygotowania do świąt, od 12:00 do późnego wieczora.

WSTĘP WOLNY

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →