J1 | Techwondo z Amandra i Javi Redondo

14 września 2019, Sobota

Jasna 1

Jasna 1, Warszawa

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Techwondo to wydarzenie muzyczne, którego głównym założeniem jest nieskrępowana zabawa, gdzie umiejętnie łączymy sztukę taneczną z elementami szeroko pojętej gimnastyki. W praktyce oznacza to tyle, że po przekroczeniu progu klubowej przestrzeni Jasna 1 jedyne co powinieneś zrobić to oddać się szalonej zabawie bez jakiegokolwiek wartościowania: muzyki, ludzi czy otoczenia.

Po olbrzymim sukcesie inauguracyjnego wydarzenia z hiszpańskim duo producenckim Depaart przyszedł czas na kontynuacje najbardziej wymagającego tanecznie cyklu w stolicy. Na współgospodarzy drugiego spotkania wybraliśmy jednego z najbardziej znanych madryckich producentów, związanego z wytwórnią Jennifer Cardini’s Correspondant – Javi Redondo, a także naszego francuskiego przyjaciela z Nous’klaer Audio – Amandra, którego wspólny winyl z Mattheis właśnie miał swoją premierę. Dodatkowo wsparcia udzieli im Marcin Czubala, który powraca po kilkuletniej przerwie na klubowe salony i tym większa radość, że swoją muzyczną wędrówkę rozpocznie pod adresem Jasna 1.

Podczas gdy #BAR miarowo kiwać się będzie w rytmie #TECHWONDO tak #SALON zatrzęsie się w rytmie house, disco czy italo disco spod ręki reprezentantów The Very Polish Cut Outs – Holiday 80, a także organizatora Up To Date Festival i rezydenta Jasna 1 – Dtekk.

BAR:
Javi Redondo (Correspondant / ESP)
Amandra (Nous’klaer Audio / FRA)
Marcin Czubala (mobilee records / PL)
Kovvalsky (Jasna 1 / K.O.D. / PL)

SALON:
Dtekk (Up To Date Festival / Jasna 1 / PL)
Holiday 80 (The Very Polish Cut Outs / PL)


Zobacz także