Instytut Records Label Launch | Sopot

13 maja 2023, Sobota

Sfinks700

Mamuszki 1, Sopot

Start: godz. 23:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Instytut ogłasza nowy i ekscytujący projekt – wytwórnię muzyczną Instytut Records.
Po ponad 20 latach na polskiej scenie muzyki elektronicznej, Instytut postanowił wyjść poza granice tworzenia eventów i wprowadzić swoją własną wytwórnię muzyczną.
Za pierwsze dwa wydania odpowiadają polscy artyści Truant i Szymon Weiss, którzy stworzyli wyjątkowe i oryginalne utwory, które Was porwą do tańca.
Do remixów utworów zaprosiliśmy znanych zagranicznych artystów, którzy wprowadzili swoje unikalne i innowacyjne brzmienie, takich jak Antigone, Ruiz OSC1, Neil Landstrumm czy Stanislav Tolkachev.

Pierwsze release party Instytut Records odbędzie się 29 kwietnia w klubie Transformator we Wrocławiu, a drugie 13 maja w klubie Sfinks w Sopocie. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Instytut Records Label Launch | Sopot | 13 maja 2023, Sobota, Sfinks700

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →