HYPNOTIC BRASS ENSEMBLE w JAZBAR Muchowiec!

HYPNOTIC BRASS ENSEMBLE w JAZBAR Muchowiec!

1 czerwca 2023, Czwartek

JAZBAR Muchowiec

Francuska 180, Katowice

Start: godz. 20:00

Podziel się:

𝐇𝐘𝐏𝐍𝐎𝐓𝐈𝐂 𝐁𝐑𝐀𝐒𝐒 𝐄𝐍𝐒𝐄𝐌𝐁𝐋𝐄 w JAZBAR Muchowiec!
● Gabriel Hubert („Hudah”) – trąbka
● Saiph Graves („Cid”) – puzon
● Tycho Cohran („LT”) – suzafon
● Amal Baji Hubert („Baji” or „June Body”) – trąbka
● Jafar Baji Graves („Yosh”) – trąbka
● Seba Graves („Clef”) – puzon
● Tarik Graves („Smoov”) – trąbka
● Christopher Anderson („360”) – perkusja
● Uttama Hubert („Rocco”) – baryton
● czwartek 01.06.2023 JAZBAR Muchowiec, Katowice
● Start 20:00
● Bilety w cenie 40/50/60 zł już w sprzedaży!

💥 Czy może istnieć lepszy prezent dla naszego wewnętrznego dziecka niż koncert ulubionego zespołu? Już w czwartek 1 czerwca ulubieńcy katowickiej publiczności dadzą ognisty koncert na scenie JAZBAR Muchowiec.
🎷 W Dzień Dziecka amerykański zespół Hypnotic Brass Ensemble zaprezentuje potężną moc muzyki. Braterska orkiestra słynie z doskonałego kontaktu z publicznością i wybuchowego jazzu granego na żywo. Koncertują na całym świecie, a ich żywiołowa wirtuozeria i eleganckie szaleństwo namnożyły im mnóstwo fanów również u nas. To będzie wieczór pełen wrażeń!
🎺 W skład 9-osobowego Hypnotic Brass Ensemble wchodzi siedmiu braci dorastających w muzykalnej rodzinie Phila Cohrana, trębacza jazzowego, który był m.in. jednym z filarów Sun Ra Arkestra i mentorem The Pharaohs (później lepiej znanych jako Earth, Wind & Fire). Braterska orkiestra powstała na bazie wcześniejszego “rodzinnego” projektu Phil Cohran Youth Ensemble, w którym muzycy szlifowali umiejętności jeszcze jako nastolatkowie. Później zarabiali na życie graniem na ulicach Chicago, by w 2001 roku wydać własnym sumptem pierwszy album.
🎵 Od tamtej pory Hypnotic Brass Ensemble zagrali setki koncertów na całym świecie. Do współpracy zaprosili ich m.in. Erykah Badu, Childish Gambino, De La Soul, Flea z Red Hot Chili Peppers, Ghostface Killah, Gorillaz, Mos Def, Prince, Tony Allen i Wu-Tang Clan. Najpopularniejszy utwór Hypnotic Brass Ensemble to “War”. Nagranie znalazło się na ścieżce dźwiękowej do kinowego hitu “Igrzyska Śmierci”. Inspiracje chicagowskiej grupy to nieskrępowane dźwięki nowoorleańskiego karnawału, jazzowa swoboda, lubieżny funk, uduchowiony soul oraz rozbujany rytm hiphopu. W ich muzyce słychać także rock, reggae, muzykę bałkańską, afrykańską oraz calypso.
🔴 W 2021 roku ukazał się jedenasty album grupy, zatytułowany „This Is A Mindfulness Drill”. Już 1 czerwca w JAZBAR Muchowiec usłyszymy nagrania z tej płyty, największe hity grupy oraz jeszcze nieopublikowane utwory. Znakomita okazja do spotkania z jednym z najbardziej barwnych zespołów naszych czasów!
Więcej o artystach:
👉 www.hypnoticbrassensemble.com/
👉 www.facebook.com/hypnoticbrassensemble
👉 www.instagram.com/hypnoticbrass/
👉 twitter.com/hypnoticbrass
👉 soundcloud.com/hypnotic-brass-ensemble
👉 www.youtube.com/user/hypnoticbrasstv
👉 open.spotify.com/artist/4wvPcMJk7L9Rbw9Qh4kBeH

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →