GAYA #4: Deaf Can Dance

GAYA #4: Deaf Can Dance

2 grudnia 2022, Piątek

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Start: godz. 23:59

Podziel się:

Witaj, to ja GAYA
Nie mogę już dłużej ignorować próśb moich współwyznawców mistyki i natury. Dzięki Wam bowiem zjawię się w LABie ponownie. Doskonale znane Ci już kolory zieleni i fioletu otulają mnie jak ciepły płaszcz. Zima może próbować zwalczyć piękno i ciepło, ale moja moc jest silniejsza. Czym zaskoczę Cię tym razem?
Jesień dobiega końca. Aby nie dać się zanurzyć w zimowej nostalgii, odkryj ciepło tropikalnej dżungli w LABie. Natura zasypia, by ponownie rozbudzić życie. Dołącz do mnie, by oddać jej hołd i zapewnić jej powrót w pełni swojego majestatu.
LAB ponownie zakwitnie wielobarwnym mirażem natury, by choć na chwilę udać się w krainę zapomnienia od zimowej ciemności. Kolejna odsłona moich niezwykłych mocy czeka na odkrycie. Przygotuj się na niezwykłe doznania i ogrzanie muzyką wprost z serca orientu.
Siła GAYI tkwi w pasji i przyjaźni. Bez niezastąpionych elfów Lili Hauser wyczarowanie dla Was nocy pełnej wrażeń nie byłoby możliwe. Z każdą edycją rodzina GAYI rozrasta się jak przepiękny kwiatowy pejzaż.
To już nasze czwarte spotkanie, które na wieki zajmie miejsce w Twojej pamięci i pozwoli zapomnieć o niesprzyjającej radości aurze. Spodziewaj się więc dobrze znanych i uwielbianych lokalnych artystów i nie tylko.
Czego możesz się spodziewać? Noc 2.12.2022 zbliża się wraz z każdym krokiem Matki Natury. Odwiedź LAB na Grochowych Łąkach by stanąć twarzą w twarz z zaćmieniem księżyca. Ostre promienie tego niezwykłego światła przeniosą Cię do krainy życia w obliczu hibernującej natury na zewnątrz. Kto wie, może miniesz GAYę przechadzającą się w mglistym lesie?
Podczas czwartej edycji zagrają dla Was:
– Deaf Can Dance
– Kemot b2b Nimm2
– Rico Przybylski
– Maciej Berliński
– Lili Hauser
TAX: 30 PLN PRESALE / 40 PLN NA BRAMCE W DNIU WYDARZENIA

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →