GAYA #3: date with kate

30 września 2022, Piątek

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Start: godz. 23:59

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

Witaj, to ja GAYA.
Powracam do LABu po raz trzeci. Niezmiennie towarzyszą mi szmaragdowa zieleń i mistyczny fiolet. Jedną z moich najsilniejszych mocy jest władza nad porami roku. Czym zaskoczę Cię tym razem?

W maju przyniosłam Ci pierwsze oznaki zieleni, w lipcu osiągnęłam apogeum moich mocy, by dać Ci cień życiodajnego drzewa. Czas na nieuchronną podróż w stronę ciepłych, jesiennych kolorów. Dołącz do mnie i pożegnajmy wspólnie letnie powietrze.

LAB ponownie zakwitnie wielobarwnym mirażem natury. Ja zaś zdradzę Ci kolejną część mojej tajemniczej mocy pachnącej wrześniowymi malinami. Zanurz się ze mną w orzeźwiającym potoku i mistycznej mgle jeszcze ostatni raz, nim wspólnie doświadczymy jesiennej eksplozji barw. Masz odwagę posmakować ostatnich kropel letniej rosy?

To już trzecie spotkanie z GAYą, które na wieki zajmie miejsce w Twojej pamięci i ukoi pierwsze oznaki nostalgii za przemijającym latem. DJka Lili Hauser wraz z przyjaciółmi ponownie odda hołd zmysłowej naturze, wydzielającej słodką woń letnich kwiatów. To już ostatnia szansa, by pobyć z GAYą w jej letnim ogrodzie barw nim kwiaty zamkną swe pąki, by chronić to, co cenne, przed zimową ciemnością.

Spodziewaj się więc dobrze znanych i uwielbianych lokalnych artystów. Tłem do pełnej hipnotyzującej pasji muzyki będą zjawiskowe dekoracje autorstwa Lili Hauser, Klaudyny Rajewskiej i Michała Nowackiego.

Czego możesz się spodziewać? I tym razem GAYA pozostanie tajemnicza, by wprowadzić Cię w granat i srebro rozgwieżdżonej nocy już w piątek 30.09.2022. LAB na Grochowych Łąkach ponownie stanie się świątynią ku czci matki natury. Kto wie, może miniesz GAYę przechadzającą się w mglistym lesie?

Podczas trzeciej edycji zagrają dla Was:
– KDB
– Andrii Olkov
– Hubert Stan
– date with kate
– Rico Przybylski
– Vladdy, Ryba, Lili Hauser

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

GAYA #3: date with kate | 30 września 2022, Piątek, Projekt LAB

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →