Free Games For May / Przyborowski / Strangers in my House w Ziemi

Free Games For May / Przyborowski / Strangers in my House w Ziemi

10 września 2022, Sobota

Klub Ziemia

al. Grunwaldzka 76, Gdańsk

Start: godz. 18:30

Podziel się:

Strangers In My House to krakowski zespół poruszający się w klimatach z pogranicza dream popu i shoegaze. W twórczości grupy wyraznie slychac tez wpływy post punku, neopsychodeli i niezależnej muzyki z lat 80 i 90. Zespół ma na swoim koncie debiutancką EP wydaną w 2020 roku i aktualnie pracuje nad materiałem na kolejne wydawnictwo, tym razem pełnowymiarowym albumem. Pierwsze nowe utwory będzie można usłyszeć już niebawem.
Strangers In My House – The Other Home youtu.be/LFURiCMc5t4
Strangers In My House EP youtu.be/P6PQMLTKrhA
www.facebook.com/strangersinmyhouse
www.instagram.com/strangersinmyhouse
strangersinmyhouse.bandcamp.com/

'Przyborowski – songwriter i producent. Członek zespołów Kwiaty, Byty oraz Glątwa. Jego piosenki są melancholijną mieszanką ambientowych loopów i elektroniczno-gitarowej oprawy, zawsze ze słowami w centrum uwagi. Narzędzia pracy Przyborowskiego to gitara oraz struny głosowe, chociaż wyraźnie słychać, że twórczość amerykańskich bardów z lat 60. nie jest mu obca. Minimalistyczny bit, skromna partia klawiszowa i największa zaleta Przyborowskiego – jego własny głos. Czysty wokal z pogranicza szeptu, chwytliwa melodia i dobry tekst w języku polskim sprawiają, że mamy do czynienia ze świetnymi utworami. Do tego dochodzi powolne zawodzenie gitary, a także dużo instrumentów i oszczędne wydobywanie dźwięków.
FB: www.facebook.com/przyborowski.music
IG: www.instagram.com/przyborowski.music/
YT (Pod skórą): youtu.be/_8heAkTAuIs

Free Games For May to trójmiejski skład eksplorujący gatunki takie jak dream pop, shoegaze czy rock alternatywny. Debiutował w 2018 roku EPką no snow, w kolejnych latach dołączyły do tej pozycji EPki leave a bruise oraz cuts and bruises.
Występował na soundrive festiwal 2019. Na koncercie zaprezentuje premierowy materiał z nadchodzącej płyty.
linktr.ee/free_games_for_may

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →