Dumbdog + Isles Of Goto

Dumbdog + Isles Of Goto

11 listopada 2023, Sobota

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Dumbdog – zespół, który nie zamyka się na wiele muzycznych wariacji przez co repertuar zawsze jest zróżnicowany. Od spokojnych i klimatycznych gitarowych ballad po żywe disco, electro i synthpop. Mimo krótkiego stażu, mają za sobą kilka udanych koncertów i kilka wydanych piosenek na streamingach.

Isles Of Goto:

Isles Of Goto to grupa czworga muzyków tworzących audiowizualny projekt pogrążony w dźwiękowej melancholii i monochromie starych filmów. Pochodzący z miast aglomeracji śląskiej, min. Mysłowic oraz Chorzowa członkowie grupy odkrywają brzmienia szeroko pojętej muzyki alternatywnej, min. shoegaze’u, post rocka, art rocka i ambientu. W lipcu wydali swój debiutancki singiel pt. “Chapelle Ardente”, aktualnie zaś pracują nad swoją pierwszą EP-ką.

Dumbdog + Isles Of Goto | 11 listopada 2023, Sobota, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →