donGURALesko / Adi Nowak & barvinsky – Integralia Poznań 2018

17 maja 2018, Czwartek

Stadion przy AWF

ul. Droga Dębińska 10, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Otwarcie bramek: 18:00

Integralia to coś więcej niż klasyczny festiwal studencki. Dwuletnia tradycja pozwoliła wyróżnić nam się i w tym roku również zaprezentujemy plenerową scenę stand-up! Dzień festiwalowy rozpoczniemy od sportowych rywalizacji. Następnie najbardziej znane postacie polskiej sceny stand-up ponownie zagoszczą na integraliowej scenie, aby obdarzyć Was dawką śmiechu i humoru z wyższej półki. Potem pora na hip-hop! Podczas tegorocznej edycji festiwalu Integralia wystąpią donGURALesko oraz Adi Nowak & barvinsky! Stand-up, koncerty, animacje i dobra zabawa – czego chcieć więcej?

donGURALesko – legenda polskiej sceny hip-hop. Znany ze swojego nieszablonowego stylu bycia, poznaniak z krwi i kości. W swojej muzyce bardzo często odwołuje się do tekstów literackich i dzieł sztuki. Jego ostatni album “Dom otwartych drzwi” wdarł się szturmem do sklepów i zdobył uznanie wśród recenzentów. 
https://www.youtube.com/watch?v=xCCqj68Xx3w
https://www.youtube.com/watch?v=MZ0e2Hs_71E

Adi Nowak & barvinsky – reprezentanci warszawskiej wytwórni Asfalt Records. Adi zasłynął z takich produkcji jak “Vafle ryżowe”, czy wydany całkiem niedawno “Ćvir” wraz z barvinskim. Niespotykany i wyjątkowy duet, który przez wielu nazywany jest fenomenem polskiej sceny hip-hop. Trafne odwołania, metafory i podkłady nie z tej ziemi – to właśnie Adi wraz z barvinskim!
https://www.youtube.com/watch?v=33I4A_FX3aI
https://www.youtube.com/watch?v=UyDAvE9H_N8

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także