DJ HELL @ History of Techno vol. 23 | Transformator

12 maja 2023, Piątek

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Ochłonęliście po Westbamie? No to czekajcie… Dzięki wielkiej, obustronnej miłości od pierwszego wejrzenia, która zawydarzyła się między TRF a HOT przy okazji poprzedniej (w końcu WrocLove), oczywistym było, że cykl wróci do dolnośląskiej stolicy.

Na wiosnę nasze zaproszenie przyjął wyjątkowy DJ i producent, który od lat wielu(dziesięciu) działa na światowej scenie elektronicznej. Jego wyjątkowy styl powoduje, że synapsy centralnego i obwodowego układu nerwowego tańczącego homo sapiens zawsze pracują na najwyższych obrotach. Założyciel i właściciel International Deejay Gigolo Records – DJ HELL. Czy w Trafo wystarczy prądu?

____________

12.05.2023 (piątek)
Start: 23:00
End: ??

LineUp:

BOWL:

DJ HELL
Carla Roca
B’Kidz (live)
Ebola

OSTRO:

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

DJ HELL @ History of Techno vol. 23 | Transformator | 12 maja 2023, Piątek, Transformator

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →