Distant Dream / Walk Among Statues / Metafox // 14.01.2023// Wrocław

14 stycznia 2023, Sobota

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Koncert post-rockowy w klubie ‘Stary Klasztor’ – sala Witrażowa ul. Purkyniego 1, Wrocław
⏰ TERMIN: 14.01.2023 (14 Stycznia 2023)
⏰ START: 18:00 – OTWARCIE DRZWI
🚀 19:00 – METAFOX
🚀 20:10 – WALK AMONG STATUES
🚀 21:20 – DISTANT DREAM
💵 BILETY: 30zł
————————————————————————–
🔥DISTANT DREAM (Gdańsk) – Zespół z Gdańska grający muzykę z pogranicza instrumentalnego post-rocka/ambient metalu, który ma na koncie trzy albumy LP. Debiut obecnie przekroczył 2,5 miliona wyświetleń na YouTube. DD zagrał takie koncerty jak chociażby support The Gathering w Warszawie, czy United Arts Festival z Riverside na czele. Niedawno zakończyli trasę po Belgii oraz Niemczech. Endorserzy Skervesen Guitars oraz Czarcie Kopyto.
Facebook – www.facebook.com/distantdreammusic/
Bandcamp – distantdream.bandcamp.com/
Spotify – open.spotify.com/artist/6CDM8i1eI2OkPmruOwwQV6
www.youtube.com/watch?v=953o5iD688Q
www.youtube.com/c/DistantDream
www.youtube.com/watch?v=WMe4hAx4B1g
————————————————————————–
🔥WALK AMONG STATUES (Wrocław)- to struktura niejednolita, ale spójna i uwodząca swą różnorodnością. Każdy z członków zespołu to osobne elementy, które razem tworzą nowy, intrygujący w swej istocie i dobrze funkcjonujący organizm. Muzyka ~W A S~ zaprasza Cię w podróż, po całej palecie barw ludzkich emocji. Na koniec jednak pomogą Ci wrócić bezpiecznie, do swojej spokojnej przystani. Powędruj razem z ~W A S~ przez skąpane w słońcu pustynne krajobrazy, gdzie zatańczysz niepokojące, szalone tango, by za chwilę przenieść się na wysokie fale oceanu, które zbliżą Cię do uniwersum. Na koncercie posłuchacie przedpremierowego materiału z ich nadchodzącej płyty, która ukaże się w pierwszym kwartale ’23 r.
Facebook:
www.facebook.com/WalkAmongStatues/
Bandcamp:
walkamongstatues.bandcamp.com/
Spotify:
open.spotify.com/artist/0f3NnSfhW5Va01tHGzYjoq…
Youtube:
www.youtube.com/watch?v=Tvfag0bwdLA
——————————————————————————–
🔥METAFOX (Siedlce/ Warszawa) – to polski zespół grający muzykę z pogranicza modern fusion. Założony został przez perkusistę Bartosza Sawickiego i gitarzystę Michała Franczuka w 2016 roku w Siedlcach. Skład obecnie działa jako kwartet z pomocą gitarzysty Wiktora Chabińskiego i basisty Jerry’ ego Grodka. W 2019 roku zespół wydał debiutancki album pod tytułem Causal Loop, a w 2020 uznany nie tylko w Polsce album Immobilize. Koncerty zespołu pod szyldem “ImmobiLIVE” to połączenie gitarowego grania, przestrzeni i elektroniki, gdzie zarówno entuzjaści spokojnych nastrojów jak energetycznej muzyki znajdą coś dla siebie. Aktualnie zespół pracuje nad swoim trzecim albumem, którego premiera planowana jest na 2023 rok.
www.facebook.com/MetafoxBand
www.instagram.com/metafox_official/
metafox.bandcamp.com/
Antyfra (video)
youtu.be/RmI7sn1TsEQ
Daft Junk (video)
youtu.be/lcxS3o_1rUo
Immobilize (FULL ALBUM 2020)
youtu.be/GqcdCLueyPY
——————————————————————————–

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →