Deep Noir „The Art of Sensuality

26 stycznia 2019, Sobota

Piekło nad Niebem

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 21:30

Podziel się:

Paryż ma swoje Le Crazy Horse, Moulin Rouge, Lido i inne rewie, kabarety, a Warszawa…? No właśnie. Czas to zmienić! Zapraszamy na zmysłowy show za czerwoną kotarą. Ten wieczór na długo zapisze się w Waszej pamięci. Premiera „The Art of Sensuality” 26/01, Piekło nad Niebem.

Obowiązują stroje wieczorowe.

Warszawa nareszcie doczekała się zmysłowości w pięknej formie i profesjonalnym wykonaniu. Mamy już teatry dramatyczne, komediowe, nawet musicalowe. Mamy bogatą scenę rockową, pojawiła się burleska. Nadal brakowało jednak dobrze pojętej, a jednocześnie pięknej zmysłowości, eleganckiej nagości w artystycznym jej rozumieniu, w oryginalnej formie i podanej z wysublimowanym smakiem. Rebel Ballerina i Piekło nad Niebem zapraszają na wyjątkowy spektakl taneczny Deep Noir, „The Art Of Sensuality”. To zmysłowy i niebywale kobiecy kabaret. Każdy show będzie czarnym diamentem, a każdy występ unikatową perłą. „The Art of Sensuality”, to istna eksplozja artystycznej zmysłowości w niecodziennym wydaniu. Tego wieczoru nie zabraknie uwodzicielskiej czerni, kuszących koronek, pobudzających wyobraźnię pereł, głębokiej czerwieni, a także zmysłowej i klasycznej muzyki. Deep Noir to artystyczna zmysłowość w wykonaniu profesjonalnie szkolonych tancerek oraz zaproszonych gwiazd: baletu, pole dance, burleski i innych. To przede wszystkim niezapomniane przeżycie artystyczne, które na długo zapisze się w pamięci widzów.

Za koncepcją i scenariuszem stoi Rebel Ballerina – Natalia Wojciechowska, tancerka, choreograf, aktorka, pisarka, performerka, blogerka. To wyjątkowa artystka o wielu twarzach, która płynnie porusza się klasyce, burlesce, ale też sztuce performatywnej i nowoczesnej. Jest absolwentką słynnej Hamburg Ballet School Johna Neumeiera, była solistką Teatru Roma oraz Polskiego Baletu Narodowego. Obecnie założycielka i dyrektor Warsaw Ballet – pierwszego repertuarowego prywatnego zespołu baletowego w Polsce. Otworzyła również Centrum Baletowe Neoclassica – pierwszy w Polsce pozaszkolny ośrodek edukacji tanecznej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także