Czwartek Lekko Techno w Luzztrze

21 listopada 2019, Czwartek

Luzztro

Aleje Jerozolimskie 6, Warszawa

Start: godz. 23:30

Podziel się:

SZUM & FYKES to duet wokalno-producencki, który swobodnie porusza się w tanecznych rejonach elektroniki. Łączy zarówno elementy techno, house i acid z łamanymi formami szeroko pojętego breakbeatu. Efektem są melodyjne i klimatyczne piosenki, które mocnym bitem oraz transowym klimatem niosą słuchacza w odległe zakamarki galaktyki.
Chłopaki działają na scenie elektronicznej od kilkunastu lat. Współtworzyli takie projekty jak: AXMusique, Pink Bazooka, RDKillers, Primitivo, Bauagan i wiele innych. Budowali wydawnictwa dla Brennnessel Rec. (label Kamp!), Karrot Komando czy PinkKong Rec.
Mieli okazję występować na największych festiwalach w Polsce: Open’er, Audioriver, Selektor, Malta, Summer Of Music, Interference, CocArt.
Dzięki połączonym siłom, od jesieni 2019 SZUM & FYKES ruszają z produkcją oraz występami live by móc zaprezentować się na rodzimej scenie muzycznej.
20.11. wychodzi pierwsza EP-ka SZUM & FYKES ‚Berave’, a pierwszy singiel o tej samej nazwie ujrzał światło dzienne w październiku i od razu trafił na playlistę Czwórki PR.

#techno #melodictechno #electronica #progressive #house


Zobacz także