COLD CAVE

4 listopada 2018, Niedziela

Pogłos

Burakowska 12, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Bramka: 19:00
Start: 20:00

Po świeżo wydanej EPce „You & Me & Infinity” Cold Cave wyrusza w trasę po Europie, aby promować nowe wydawnictwo, ale także zaprezentować cały przekrój swojego materiału! Artysta wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już 4 listopada w warszawskim klubie Pogłos!

COLD CAVE (Heartworm Press/Los Angeles, USA) – darkwave, synthpop

Cold Cave to darkwave’owy projekt amerykanina Wesleya Eisolda. Z dużą liczbą wydań na koncie artysta grał trasy z takimi zespołami jak Nine Inch Nails, The Jesus And Mary Chain, Sonic Youth, Echo And The Bunnyman czy z Garym Numanem. Zjadając zęby na scenie hardcore punk w zespole American Nightmare Wesley zyskał rzeszę oddanych fanów. Poprzez ciągłe dzielenie się swoją twórczością Eisold zyskał masową uwagę słuchaczy, wpływając zarówno na podziemną kuturę jak i muzykę popularną. To wszystko dzięki swojej ewoluującej wizji artystycznej. 
Niechętny bóg nihilizmu i rozpaczy, jego baryton jest tak bogaty i rezonujący jak Morrissey’a, Nicka Cave’a czy Davida Bowiego, zestawiony z proroczymi zadumaniami jego kolaborantki Amy Lee. Stylistycznie są spadkobiercami takich grup jak The Velvet Underground, Joy Division, The Cure czy Depeche Mode z ideałami artystycznego minimalizmu przypominającymi awangardę.

Cold Cave ma na swoim koncie już 4 albumy studyjne. W kwietniu tego roku ukazało się najnowsze dzieło artysty w postaci EPki „You & Me & Infinity”.

https://www.facebook.com/COLDCAVE/
http://www.coldcave.net

„Glory” – https://www.youtube.com/watch?v=68F5HwpnTDA
„You & Me & Infinity” – https://www.youtube.com/watch?v=waWPdogrhpI
„Love Comes Close” – https://www.youtube.com/watch?v=Fzku_5WB5yE
„Villains Of The Moon” – https://www.youtube.com/watch?v=YnbjCUx6G8U

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także