CHEAP TOBACCO - PREMIERA PŁYTY - KRAKÓW - ALCHEMIA

CHEAP TOBACCO – PREMIERA PŁYTY – KRAKÓW – ALCHEMIA

29 października 2022, Sobota

Klub Alchemia

Estery 5, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Krakowie! Jesteśmy wzruszeni faktem, że będziemy mogli zagrać dla Was na żywo cały materiał z nowej płyty!
Album ten powstawał 4 lata, i był to czas pełen dosłownie wszystkiego, dlatego też, trasa promująca to wydawnictwo jest dla nas wielkim zdarzeniem i chcemy odwiedzić najważniejsze dla nas miejsca.
Kraków to miejsce specjalne, bo tam Cheap Tobacco się narodziło i rozwijało przez lata!
Mamy nadzieję, że opowieści zawarte na nowym albumie wciągną Was i razem „zobaczymy siebie” wyraźniej, prawdziwiej i może jaśniej 🙂
Do zobaczenia!
_________________________________________
CHEAP TOBACCO od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami, to co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Wymykają się schematom i większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego. Dla jednych to alternatywa, dla drugich dobry współczesny pop oparty na starej szkole rockowo-bluesowej, z której czerpią pełnymi garściami.
Ich koncerty to petarda energetyczna. Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grają materiał w pełni autorski, który jest fuzją brzmień rockowych, indie czy pop-rockowych. Nie boją się odnosić do swoich korzeni czyli blues-rocka oraz odpłynąć w nieraz psychodeliczne strony…
Z najnowszych sukcesów zespołu warto wymienić występ na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock 2021, występy na Festiwalu Venegy 2021 oraz 2022 oraz na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK 2019. Po ostatnim albumie nominowanym do Fryderyka przyszedł czas na nowe brzmienie zespołu. Jak pisze „Teraz Rock” – „Cheap Tobacco zmierza w stronę Męskiego Grania, ale bez kompromisów brzmieniowych”.
29.10.2022 – Klub Alchemia
Start: 20:00
Bilety: Na stronie klubu (info wkrótce)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →