Boys w AVA 3.0- koncert LIVE

25 listopada 2022, Piątek

Ava 3.0

Stary Port 21, Bydgoszcz

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

ANDRZEJKI W Ava 3.0 z wielkim przytupem! Już 25 listopada odwiedzi nas Marcin Miller- Zespół BOYS!! BOYS to jeden z najsłynniejszych zespołów polskiej sceny disco polo. Formacja zdobyła popularność nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju, zdobywając coraz większe rzesze fanów na całym świecie.
Zespół tworzący przez lata w stylu disco-polo w ostatnim czasie ukierunkował się w stronę muzyki tanecznej. Twórcy wielu hitów do których chętnie wyginacie swoje ciała, m. in. „Jesteś Szalona”, „Wolność” czy „Kochana Uwierz Mi”.
TO BĘDZIE NIEZAPOMNIANY KONCERT W RYTMACH DISCO POLO!!! Szykujcie wygodne buty, bo będą niesamowite emocje i mnóstwo pozytywnej energii!

<3 poziomy i 3 bary>

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Boys w AVA 3.0- koncert LIVE | 25 listopada 2022, Piątek, Ava 3.0

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →