BORN OF OSIRIS

16 marca 2024, Sobota

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

⚡Born of Osiris i Attila powrócą w przyszłym roku do Polski w ramach co-headlinerskiej trasy Angels & Villains Tour! Wirtuozi technicznego metalcore’a i partycore’owcy 16 marca zawitają do Poznania w towarzystwie Aviany oraz Crown Magnetar.

Blisko 8 lat upłynie w marcu od ostatniej wizyty Born of Osiris w naszym kraju. W tym czasie u Amerykanów zadziało się całkiem sporo – “Soul Sphere” doczekało się następców w postaci “The Eternal Reign” (2017), “The Simulation” (2019) oraz “Angel or Alien” z 2021, a w sierpniu grupa podzieliła się z fanami singlem “Torchbearer”. Na początku roku Amerykanie uchylili rąbka tajemnicy, że prace nad ich siódmym albumem stają się coraz bardziej intensywne. Czy w Poznaniu usłyszymy zatem więcej nowych kompozycji? Jest to bardzo możliwe!

Mniej znaków zapytania stoi po stronie Attili – znana z łączenia dobrej zabawy z niezwykle ciężką pracą grupa pod koniec września wydała EPkę “FU4EVR”, na której znajdziemy 4 nowe kawałki. Amerykanie wrócą do Polski niemal dokładnie po roku od ostatniej wizyty. Chriz “Fronz” Fronzak z ekipą swoim koncertem na pewno rozkręcą kolejną dobrą imprezę!

Niespełna rok od ostatniego koncertu Poznań odwiedzi również szwedzka Aviana. Upływające 12 miesięcy stały dla formacji zdecydowanie pod znakiem koncertowania (w tym m.in. miesięczna trasa po Stanach Zjednoczonych u boku Invent Animate, Void of Vison oraz Thrown), ale gdzieś pomiędzy występami zdołała jeszcze udostępnić świeży singiel “As Above, So Below”.

Skład koncertu zamykają techniczni deathcore’owcy z Crown Magnetar. Założona w 2017 roku w Kolorado załoga w lipcu podzieliła się swoim nowym, wydanym nakładem Unique Leader Records albumem “Everything Bleeds”.

ANGELS & VILLAINS TOUR – BORN OF OSIRIS & ATILLA

Supports: AVIANA, CROWN MAGNETAR

📅16.03.2024

📍Poznań, 2Progi

🎟BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 20 listopada o godzinie 11:00 na www.winiarybookings.pl

🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

 

BORN OF OSIRIS | 16 marca 2024, Sobota, 2progi

Biletomat.pl
125 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →