BLUES ROOTS DANCE PARTY | KONCERT NA ŻYWO

BLUES ROOTS DANCE PARTY | KONCERT NA ŻYWO

23 listopada 2022, Środa

W Orbicie Słońca

Marszałkowska 45/49, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Przed wami znów Ona… Znakomita, wspaniała… Kolejna blues’owa potańcówka! 🌞 Tym razem w pełnej krasie. Z koncertem na żywo i lekcją tańca.
Krótko mówiąc – obecność obowiązkowa!

Zaczynamy klasycznie, od lekcji tańca, którą poprowadzą cudowni tancerze z Shake that Blues. A później… koncert na żywo!
Wystąpią dla was: Boogie Mama (Natalia Abłamowicz – voc, Dominik Abłamowicz – piano) to muzyczne małżeństwo.
Grają stare pianistyczno-wokalne odmiany bluesa, czyli barrelhouse i wczesne boogie, z elementami rhytm’n’bluesa i soulu. Są założycielami zespołu BLUES JUNKERS, który został uznany najlepszym polskim zespołem bluesowym 2018 i 2021 roku. Natalia Abłamowicz została wybrana najlepszą polską wokalistką bluesową 2017 roku (2. miejsce w latach 2018 i 2019).
Występy Boogie Mama to z jednej strony wehikuł czasu, gdyż często występują bez żadnego nagłośnienia, wykorzystując jedynie brzmienie akustycznego pianina oraz naturalne „niewzmocnione” brzmienie głosu Natalii „Boogie Mamy” Abłamowicz. W taki sposób wykonywano bluesa w latach 20-tych i 30-tych, czyli w czasach, kiedy nie używano jeszcze wzmacniaczy, mikrofonów oraz nagłośnienia. Z drugiej strony, z racji, że Boogie Mama to prywatnie małżeństwo, ich występy mają często bardzo nieformalny, niemalże intymny charakter. Publiczność uzyskuje w ten sposób „dostęp” do rozmaitych aspektów ich małżeńskiej relacji.
Czasem są one zabawne, czasem nieco mniej….wszystko zależy od okoliczności, atmosfery, nastroju….Czyli kawałek prywatnego życia na scenie. Ale zawsze 100% szczerości i zaangażowania!

Zaproś znajomych i przyjdź przekonać się na własnej skórze, jak fantastycznie można spędzić środowy wieczór 😉
Ważna informacja dla chętnych spóźnialskich:
Pamiętajcie, że lekcja zaczyna się o 20:00 i trwa tylko 30 minut!

START 20:00
FREE ENTRY

🌟 Wrzuć na luz z Shake that Blues! 🌟

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →