BACK2SCHOOL MUSIC SHOW (wystąpią: TeamX, Natsu World oraz Roksana Węgiel)

25 września 2022, Niedziela

Torwar

Łazienkowska 6a, Warszawa

Start: godz. 16:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

Team X zaprasza na show!
Członkami drugiej edycji Team X są Natalia Karczmarczyk, Maciej Ejsmont, Monika Kociołek, Karol Pieszko, Julia Żugaj, Cezary Nykiel, oraz Patrycja Mołczanow. Tworzą oni własne piosenki w różnych stylach, które są publikowane na kanale Team X na Youtube. Na koncercie nie zabraknie również nowych członków Team X: Róży Wojtczak, Emilki Kostyk, Kamili Łapy, Klaudii Sadownik, Dawida Sagana, Kuby Hrapkowicza, Bartka Szydlika oraz członków Natsu World: Natalii Karczmarczyk, Pauliny Hornik, Dominika Henne, Oli Wylężek, Ali Malec, Nicole Carpenter, Nikoli Nowak, Sebastiana Wiśniewskiego, Piotrka Dominika i Oskara Dąbrowskiego.

Pierwszym klipem, promującym drugą edycję projektu TeamX, był utwór o nazwie „Siedem”, który wygenerował ponad 23 mln wyświetleń. Olbrzymie zainteresowanie wzbudziła też piosenka „Adios”, która ma już ponad 17 mln wyświetleń. Widzom bardzo spodobały się też utwory „Barwy” oraz „All in”.

Latem 2021 roku influencerzy ruszyli w pierwszą trasę koncertową, która w wielu miastach w Polsce przyciągnęła wielu fanów. To były niezwykłe emocje i wspaniała zabawa. Kolejnym wydarzeniem była świąteczna trasa koncertowa TeamXmas Christmas Tour, a 26 czerwca w COS Towar w Warszawie odbył się koncert TEAMXSHOW.

Przewidywany harmonogram imprezy:
10:00 – otwarcie bram dla sesji M&G
11:00 – 14:00 sesje spotkań M&G
16:00 – 21:00 koncert 


WAŻNE INFORMACJE O BILETACH:

Team X » Bilety

Wszyscy uczestnicy koncertu muszą posiadać bilet wstępu. Dla opiekuna osoby małoletniej biorącej udział w spotkaniu Meet&Greet wystarczy bilet na sam koncert.

Bilet M&G gwarantuje:

– wcześniejsze wejście na teren imprezy (od g.10.00),
– zdjęcie z wybranym artystą (wykonane własnym telefonem/aparatem) i krótkie spotkanie,
– wejście na koncert,
– prezent od TEAM X.

Bilet rodzinny (2 bilety na koncert + upominek niespodzianka) gwarantuje:

– wcześniejsze wejście na teren imprezy 2 osób (od g.10.00)
– prezent od TEAM X.

Bilet do Strefy Golden i Platinium gwarantuje: (UWAGA: Bilety Golden i Platinium są ważne tylko i wyłącznie z biletami na koncert/biletem M&G)

– wejście do odpowiedniej strefy usytuowanej bliżej sceny,

Rodzaje biletów:

– BILET NA KONCERT – uprawnia do wejścia 1 osoby na koncert,

– BILET M&G – uprawnia do wejścia 1 osoby na koncert i uczestnictwa 1 osoby w spotkaniu z artystą,

– BILET RODZINNY – uprawnia do wejścia na teren imprezy 2 osób i odbioru upominku od TeamX (możliwe konfiguracje: bilet dla dziecka + opiekun, lub: 2 dzieci, a opiekun dokupuje bilet Standard)

– BILET KOLEKCJONERSKI – uprawnia do wejścia 1 osoby na koncert i odbioru NA MIEJSCU specjalnego biletu kolekcjonerskiego z dedykowaną grafiką,

– BILET GOLDEN CIRCLE – uprawnia do wejścia do specjalnej strefy przy scenie oznaczonej znakiem GOLDEN CIRCLE (UWAGA: bilet ważny tylko z biletem Standard na koncert!),

– BILET PLATINIUM CIRCLE – uprawnia do wejścia do specjalnej strefy przy scenie oznaczonej znakiem PLATINIUM CIRCLE (UWAGA: bilet ważny tylko z biletem Standard na koncert!).

Ograniczenia wiekowe:
Osoba poniżej 12 roku życia może przebywać na koncercie jedynie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na samodzielne uczestnictwo w imprezie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

BACK2SCHOOL MUSIC SHOW (wystąpią: TeamX, Natsu World oraz Roksana Węgiel) | 25 września 2022, Niedziela, Torwar

Biletomat.pl
100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →