ALICJA MAJEWSKA & WŁODZIMIERZ KORCZ

21 stycznia 2019, Poniedziałek

Filharmonia Gorzowska

Dziewięciu Muz 10, Gorzów Wielkopolski

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Alicja Majewska to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Z prostych piosenek artystka wydobywa wielkie emocje, które natychmiast stają się udziałem publiczności.
Artystce towarzyszyć będzie na stałe współpracujący z Nią kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości Jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką OKRĄGŁY JUBILEUSZ – Włodzimierz Korcz. Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący Im już od 5 lat „Warsaw Opera Quartet”.
Koncerty Alicji Majewskiej to niezwykła okazja przeżycia emocji jakich dostarczają publiczności tylko nieliczni artyści.  Utwory takie jak: „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobieta”, „To nie sztuka wybudować nowy dom” to jedne z wielu najbardziej znanych utworów artystki. Tajemnica sukcesu piosenkarki, to niesamowita interpretacja piosenek w sposób nie pozostawiający nikogo obojętnym na urodę słowa i muzyki.
 

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także