Alchemia jogi. Zajęcia w programie Zoom

27 maja 2020, Środa

Online

, Online

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zapraszam Was środowe sesje wzmacniajaco-rozciągające: ,,Alcchemia jogi” na platformie Zoom. Klikasz ten link: https://us02web.zoom.us/j/89939890612 lub wpisujesz numer spotkania : 89939890612 i już jesteś na zajęciach. Nie ma zapisów.
Podczas zajęć będę do Was mówić, dawać Wam instrukcje, obserwować Was i poruszać się z Wami.
Stwórz profil na Zoomie- jeśli jeszcze nie masz (jest to proste).
Po wejściu na lekcję koniecznie wycisz mikrofon. W przeciwnym razie połączenie u wszystkich będzie zakłócone.Spotykamy się:

Środy: 18:00-19:00
Sesje trwają około godziny.

Jak to działa? Zrzutka pl.

Zajęcia są otwarte dla wszystkich. Są oparte tylko na Waszych wpłatach na Zrzutka pl. Wpłacasz ile chcesz, według uznania (ta Zrzutka to forma wymiany). Sugerowana minimalna wpłata za udział w pojedynczych zajęciach ,to 15 zł. Wpłaty umożliwiają mi przygotowywanie i prowadzenie dla Was lekcji oraz są obecnie moim jedynym źródłem dochodu. W aktualnościach są informacje organizacyjne, min. o tym kiedy odbywają się zajęcia i jak je znaleźć. Serdecznie zapraszam i zachęcam do wsparcia jak i do dzielenia się możliwością udziału w zajęciach z ze znajomymi i przyjaciółmi oraz także do pozostawiania komentarzy. 😊
Link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/9y543y

Opis:
Podczas tych zajęć wykonujemy pozycje (asany) wywodzące się z jogi klasycznej. W trakcie ćwiczeń ważny jest oddech i nasza współpraca z ciałem i grawitacją. Grunt to prawidłowe ustawienie pozycji rozciągającej (lub/i wzmacniającej )ciało ,a potem rozluźnienie się w niej.
Nie trzeba być wysportowanym lub rozciągniętym , aby dołączyć.
Każdy ćwiczy na miarę własnych potrzeb i możliwości w duchu troski o swoje ciało i samopoczucie. Pamiętajmy też ,że nie wszystko przychodzi od razu, a także o tym , że część benefitu z takiej formy ruchu spływa na nas po wykonanym ćwiczeniu :.)
Rozciąganie ciała to min. rozciąganie napięć zapisanych w nim. Dlatego joga jest tak skuteczna w oswajaniu się ze stresem. Tego typu praca z ciałem rozpuszcza napięcia, poprawia nastrój i może stać się dla ciała sposobem na oczyszczanie z toksyn i stresu. To też sposób na powrót do chwili obecnej.Pozycje wzmacniające rozgrzewają , normują krążenie i ciśnienie krwi, podnoszą naszą siłę i sprawność . I długo by jeszcze wymieniać. Sprawdź sama/sam. Polecam :)

Przygotuj matę do ćwiczeń lub kawałek podłogi . Ubierz się w coś wygodnego.
Zapraszam :>)

O mnie:
Alicja Miszczor. Ur. w 1982r. Aktorka ruchu, instruktorka tańca współczesnego, a także improwizacji w tańcu i teatru ruchu. Twórczyni metody InterArt Dance. Uczy także medytacji w ruchu oraz prowadzi warsztaty relaksacyjne. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu (2013r).Dyplomowana Instruktorka ‘Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała’ (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu/ Essen/ r. Detlef Kappert) [kurs choreoterapii]. Absolwentka PPSKAK w Kaliszu na kierunku taniec współczesny. Od 2008 do 2015 roku tancerka w EST u I. Olszowskiej. Od 2013 do 2015 współpracowała z teatrem Barakah w Krakowie (OBSZAR TAŃCA). Współtwórczyni video tańca. Od 2018r. współpracuje z fundacją Krzyżowa pracując min. z osobami o różnym rodzaju i stopniu niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej. Certyfikowana masażystka. Obecnie w trakcie kursu instruktorskiego Hatha Jogi.

Video:


Zobacz także