After School Lazy Monday: Topek/ Tayler/ KRZone

21 października 2019, Poniedziałek

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Są miejsca, gdzie śnieg nieustannie prószy. Są miejsca, gdzie nigdy nie spadła kropla wody na ziemię. Są także miejsca, których nie widać gołym okiem i są takie miejsca, co schowane są za grubymi murami.

Ze szczytów palm pnących się ku nieboskłonie na boskich ogrodach i ze szczelin skał popękanych od plądrujących je niskich rejestrów. Z dala od jarmarcznego zgiełku tysięcy gardeł, ale blisko bijących serc i zaprzyjaźnionych dusz.

Czas odprężenia przed wyrachowanym skrupulatnie tygodniu zaprogramuje nam Topek – poznański DJ związany z labelami Oh So Coy Rec., Pierogi Records czy Luzztro Rec., host wielu radiowych audycji, m.in. Electro City, Electronic Exultation oraz uczestnik (a także zwycięzca) niezliczonych remix contestów. Topek niestrudzenie prezentuje obfitość głębokich brzmień zarówno w klubie jak i na falach eteru, a przy okazji poniedziałkowego cyklu potwierdzi swoją wysoką formę.

Za zakręconymi dyskami i migającymi diodami pojawi się także Tayler Gość konsekwentnie realizuje swoją pasję (i nie mówimy tu o filatelistyce, choć to też ciekawe hobby), a pochwalić się może wręcz instytucjonalnymi projektami. Niezorientowanym dajemy dwie podpowiedzi: Audiopole oraz HOUSE Szkolna.

Jeśli starczy Wam sił – a z doświadczenia wiemy, że tak – to za suwakami zatańczy buńczuczny rezydent Lazy Monday – KRZone
Filtorwnia Schronu zaprasza!

Line up
Topek
Tayler
KRZone


Zobacz także