7. JUBILEUSZ SZPITALNEJ 1

7. JUBILEUSZ SZPITALNEJ 1

25 listopada 2022, Piątek

Szpitalna 1

Szpitalna 1, Kraków

Start: godz. 22:00

Podziel się:

ℕ𝕆ℂ 𝟙 / 𝟚𝟝.𝕏𝕀
🐍 𝔹ł𝕒ż𝕖𝕛 𝕄𝕒𝕝𝕚𝕟𝕠𝕨𝕤𝕜𝕚 𝔹𝟚𝔹 ℙ𝔸𝕎𝔼𝕃
🐍 𝔻𝕞𝕚𝕥𝕣𝕪 𝕂𝕦𝕫𝕟𝕖𝕥𝕤𝕠𝕧
🐍 𝔾𝕒𝕣𝕪 ℍ𝕠𝕝𝕝𝕕𝕞𝕒𝕟 𝔹𝟚𝔹 𝕊𝕫𝕞𝕖𝕣
🐍 ℍ𝔸𝕋𝔼𝕃𝕆𝕍𝔼 𝔹𝟚𝔹 ℕ𝕠𝕥 𝕊𝕠 ℙ𝕣𝕠
🐍 𝕁𝕦𝕣𝕖𝕜 ℙ𝕣𝕫𝕖ź𝕕𝕫𝕚𝕖𝕔𝕜𝕚 𝔹𝟚𝔹 𝕂𝕦𝕓𝕒 𝕊𝕠𝕛𝕜𝕒
🐍 𝕂𝕆𝕎𝔸 𝔹𝟚𝔹 𝕂𝕠𝕝𝕒 [𝕂𝟚]
ℕ𝕆ℂ 𝟚 / 𝟚𝟞.𝕏𝕀
🐍 𝕒𝕖𝕥𝕙𝕒 𝔹𝟚𝔹 𝕊𝕡𝕖𝕔𝕥𝕣𝕚𝕓𝕖
🐍 𝔸𝕜𝕤𝕒𝕞𝕚𝕥 𝔹𝟚𝔹 𝕄𝕚𝕔𝕙𝕒ł 𝕄𝕒𝕔𝕖𝕨𝕚𝕔𝕫
🐍 𝔸𝕟𝕒𝕤𝕥𝕒𝕤𝕚𝕒 𝔾𝕣𝕠𝕞𝕠𝕧𝕒 𝔹𝟚𝔹 𝕂𝕦𝕓𝕠𝕜
🐍 𝔾𝕣𝕒ż𝕪𝕟𝕒 𝔹𝕚𝕖𝕕𝕣𝕠ń 𝔹𝟚𝔹 𝕂𝕠𝕝𝕒𝕔𝕛𝕒
🐍 𝕄𝕒𝕣𝕓𝕠𝕔 𝔹𝟚𝔹 ℙ𝕚𝕠𝕥𝕣 𝔽𝕚𝕘𝕚𝕖𝕝
🐍 𝕆𝕦𝕥𝕥𝕒_𝟠
PRZEŻYLIŚMY KOLEJNY ROK, POPROSIMY GRATULACJE!!!
A tak serio, rok ten obfitował w chwile piękne, podniosłe, szczęśliwe i epickie, ale nie brakowało też niepewności, jak wyglądać będzie działalność rozrywkowa w post-pandemicznej rzeczywistości. Kontynuowaliśmy więc eksperymentując, jak dowozić najlepszą jakość dla Was, czyli najszybszych rejwerów najszybszej piwnicy w Polsce. Może nawet nie tylko w Polsce?
No więc gdy przyszedł czas planowania kolejnego Jubileuszu, usiedliśmy sobie w gronie ciała menadżerskiego i kminiliśmy co zrobić, by ten DWUNOCNY event był jak najbardziej wyjątkowy. Jak zapewne zauważyliście, nasza idea to promocja lokalnej sceny, oraz ciekawych, nieoczywistych czy też nieodkrytych jeszcze nazwisk zagranicznych. Nieskromnie musimy powiedzieć, że wielu z nich miało u nas swój polski debiut, a teraz lecą jak Messerschmitt przez przestworza branży muzyki rozrywkowej. No więc postanowiliśmy w tegorocznym jubileuszu postawić głównie na rodzime nazwiska, bo – jak wszyscy zauważyliśmy – lokalsi wiedzą jak ruszyć i spocić Wasze ciałka. To wszystko odbędzie się w jakże popularnej od pewnego czasu formule B2B. Tu też nie chcieliśmy iść sztampem i połączyliśmy artystów, którzy nigdy ze sobą nie grali, a naszym zdaniem POWINNI.
No i tak wyszedł totalnie CHORY lineup, my sami się trzepiemy z ekscytacji co te noce przyniosą. Na pewno jaja jak berety.
TAX TBA
NO PHOTO POLICY
NO HEADLINER POLICY
EQUALITY

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →