120 minut z życia! O.S.T.R. + goście!

9 kwietnia 2022, Sobota

Atlas Arena

Bandurskiego 7, Łódź

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Jaki utwór O.S.T.R. najbardziej chciałbyś usłyszeć na żywo? Jesteśmy przekonani, że usłyszysz go 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie podczas wyjątkowego, przekrojowego koncertu O.S.T.R. z okazji XX-lecia działalności artystycznej! Będzie to jedyny koncert, na którym usłyszycie utwory z każdego albumu, w tym także te z udziałem gości, nigdy wcześniej nie wykonywane na żywo! Listę utworów oraz listę gości będziemy ujawniać stopniowo! Obecność obowiązkowa!

Ogłoszeni goście specjalni:

✅ TEDE
✅ HADES
✅ GRUBSON
✅ ???

Organizator: Agencja L2L

⌚️ Otwarcie bramek: 19:00

⌚️ Start wydarzenia: 20:00

📍 Miejsce: Atlas Arena, Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

🎤 O.S.T.R., właściwie Adam Ostrowski – polski raper, freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Autor wielu multiplatynowych albumów oraz Honorowy Obywatel Miasta Łodzi.

🔜 Do zobaczenia na miejscu!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

120 minut z życia! O.S.T.R. + goście! | 9 kwietnia 2022, Sobota, Atlas Arena

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →