INTRO Festival 2018

13 lipca 2018, Piątek

Racibórz Zamek Piastowski

ul. Zamkowa 2, Racibórz

Start: godz. 13:00

Podziel się:

Piąta edycja Śląskiej Perły z 1288 roku i przejście w dwudniowy format.

INTRO to jakościowo inny projekt elektroniczny. Nastawiony na mix historii z technologią. Kontrast. Techniczny mapping 3D na bryle XIII-wiecznej kaplicy, dziedziniec zamkowy w kolorach, scenografia, artyści nowych mediów, artyści klasyczni, ogromna kurtyna ledowa VJ-ów i fixy laserów. Łączymy festiwal muzyki elektronicznej ze sztuką światła, a sam Zamek Piastowski stał się „spiritus movens”.

Druga scena muzyczna – INTRO Beach Stage na piasku, na boso. Park Zamkowy nad rzeką stanowi przestrzeń artystów z instalacjami, strefami chillu, food truckami i browarem raciborskim z 1567 roku… tu luzujemy i się integrujemy. Obok INTRO Beach Stage mieści się pole namiotowe, na które zapraszamy także kamperem – zgraną paczką przyjaciół lub wesołą rodzinką.

Trzecia scena krajowego DNB pozostaje niespodzianką.

I najważniejsze… INTRO to dwa dni i dwie noce elektroniki, wyszukanych producentów, DJ-ów i live actów. Staramy się mieszać nurty i prezentować rzeczy szczególne. Brzmienie dziedzińca pozostaje wisienką na torcie.
Mały, uroczy Racibórz w tych dniach będzie dla Was.

Więcej bieżących informacji na: www.facebook.com/intro.festival.poland/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także