Pokaż wszystkie

Wtorek24 kwietnia

Lucy Rose – WARSZAWA

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Wtorek, godz: 20:00

Środa25 kwietnia

Grandbrothers

NIEBO, Warszawa
Środa, godz: 20:00

The Xcerts – Warszawa

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Środa, godz: 20:00

Czwartek26 kwietnia

Macklemore

Torwar, Warszawa
Czwartek, godz: 19:00

Submotion Orchestra

NIEBO, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Wtorek01 maja

Środa09 maja

Sohn

Palladium, Warszawa
Środa, godz: 20:00

Sobota12 maja

Sleeping With Sirens

Klub Proxima, Warszawa
Sobota, godz: 19:00

Niedziela13 maja

Hypnotic Brass Ensemble

NIEBO, Warszawa
Niedziela, godz: 20:00

Piątek18 maja

The Jesus And Mary Chain

Klub Proxima, Warszawa
Piątek, godz: 19:30

Poniedziałek21 maja

We Are Scientists – Warszawa

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Poniedziałek, godz: 20:00

Czwartek24 maja

GusGus – Warszawa

Progresja, Warszawa | Czwartek, godz: 21:00

Ben Caplan & The Casual Smokers – Warszawa

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Sobota26 maja

Tchami

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 22:00

Środa30 maja

Dubfire

Progresja, Warszawa
Środa, godz: 22:00

Wtorek05 czerwca

Father John Misty

Palladium, Warszawa | Wtorek, godz: 20:00

Father John Misty

Palladium, Warszawa
Wtorek, godz: 19:00

Sobota09 czerwca

KONOBA x R.O – 10 Project – Warszawa

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Poniedziałek11 czerwca

Rhye

Progresja, Warszawa | Poniedziałek, godz: 21:00

Wtorek12 czerwca

Black Stone Cherry – Warszawa

Klub Proxima, Warszawa
Wtorek, godz: 20:00

Piątek15 czerwca

Poniedziałek18 czerwca

Bury Tomorrow

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Poniedziałek, godz: 19:30

Poniedziałek25 czerwca

Portugal. The Man

Palladium, Warszawa | Poniedziałek, godz: 19:00

CRO-MAGS

Klub Hydrozagadka, Warszawa | Poniedziałek, godz: 19:30

Środa27 czerwca

TURNSTILE + Fury

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Środa, godz: 19:30

Sobota28 lipca

Combichrist / Wednesday 13 – Warszawa

Klub Proxima, Warszawa
Sobota, godz: 19:00

Środa29 sierpnia

Madball

Klub Proxima, Warszawa
Środa, godz: 19:00

Wtorek02 października

Xavier Rudd

NIEBO, Warszawa
Wtorek, godz: 20:00

Sobota20 października

George Ezra

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Sobota27 października

Within Temptation

Torwar, Warszawa | Sobota, godz: 19:00

Within Temptation – Warszawa

Torwar, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Piątek02 listopada

nothing,nowhere.

Klub Hydrozagadka, Warszawa | Piątek, godz: 19:30

Sobota03 listopada

Undercity Festival

Torwar, Warszawa | Sobota, godz: 18:00

Niedziela04 listopada

BEATA i BAJM – 40-LECIE

Torwar, Warszawa
Niedziela, godz: 19:30

Czwartek08 listopada

Nightmares on Wax

NIEBO, Warszawa
Czwartek, godz: 21:00